Skocz do zawartości

Gry komputerowe / Konsolowe


DaV

Rekomendowane odpowiedzi

649?

pyt 1 nowa czy uzywana ?

pyt 2 ile gb ?

 

Dokładnie tak jak pisze red - nowa super slim 12gb. Niby na gt6 wystarcza ale bez instalacji (większość plików dogrywana jest wtedy z płyty co wydłuża czas oczekiwania). Jak na moje potrzeby to na razie w zupełności wystarcza a jak będę chciał gt6 to na alleg.. trzeba dokupić dowolny dysk + sanki. Koszt nieduży a personalizuję konsolę pod swoje potrzeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można bez sanek. ;)

 

Zakup samego dysku to ok 200 zł za 500gb serial-ata.

 

Jak ktoś kupuje Abonament Plus na PSN to te 12gb to bardzo mało

 

Teraz jest dostępne Uncharted 3, GRID, Guacaleme, LBP Karting

 

Sam Uncharted 3 to ok 40 gb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam Uncharted 3 to ok 40 gb

A po ripie ok 20gb :D najwiecej zajmują materiały typu filmy 3d lub making of w full hd. Co nie zmienia faktu, że większy dysk i tak będzie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomozcie. Chce kupic ps3 ale po taniosci w wersji 12gb. Glownie chodzi mi o jedna gre GT5, i pytanie czy ona wogole bedzie dziala na tak malej pojemnosci? Bo na forach czytam raz ze musi sie zbuforowac/zainstalowac/sciaga aktualizacje i ze to za malo miejsca... na inny forum znow czytam zezapisuja sie tylko save na kilka mega..

Gier zadnych sciagac z ps+ sciagac nie bede, maks dokupie jakas pudelkowa fife.

Wytlumaczy mi ktos jak to realnie wyglada? Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geno dzieki. A to jednak on musi zainstalowac sie na konsoli czy jak niema miejsca to ssie z plyty? Bo troche kiepsko jak zajmie prawie cale miejsce i jak bedziesz chcial wlaczyc inna gre to poprzednia bedzie trzeba wywalac ;/

A wie ktos jak to z tym dyskiem zewnetrznym? Wystarczy podpiac i powieksza sie miejsce?

Dzieks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy kupić dysk SATA i włożyć go w odpowiednie miejsce w konsoli.

 

Producent zaleca kieszeń za 40zł, ale spokojnie da radę obejść się bez niej, a usztywnienie zrobić z gąbki albo kawałka kartonu.

 

Koszt zakupu dysku to ok 180zł za 320gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

geno, ja też nie mam ciśnienia. Na pewno nie będe kupował po dziwnych cenach na allegro tylko jak już to w jakimś markecie jak to zrobiłem w przypadku PS3. Pewnie gdzieś kolo lutego sobie kupie, tylko siora ma mi przyslać niebawem fife 14 na ps4 (razem z moimi angelwaxami :D) i czuje ze będzie mnie kusiło bardzo zeby ją odpalić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wesol ten Focus z drugiego zdjęcia to miał drzwi przednie malowane? Z Niemiec go ściągnąłeś od dziadka co do kościoła nim latał? :D

 

Powiedzcie czy warto zmienić GT5 na GT6? Warto wydać $ ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem czemu tak na tym Focusie jest :D

Powiem tak, mam GT5 i GT6.

GT6 jest łatwiejsze, graficznie troszkę lepsze, jazda też jest trochę inna niż w samym GT5

Masz inne samochody, parę opcji tuningu innych, przykładowo dodano możliwość zamontowania NITRO, za to Menu jest bardziej przejrzyste :) dodano teraz po aktualizacji wyzwania Red Bull. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Od premiery Watch Dogs. Ogólnie :good::good::good:

 

Trzeba przyznać, że fabuła jest dłuższa, przynajmniej dla mnie od GTA5, do którego siadłem i w dobę było po robocie. Tutaj kilka dni podejść po 2h i dopiero 18%. Graficznie nie oceniam, bo gram na PC, ale chyba znalazłem powód do zakupu PS4 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.