Skocz do zawartości

Jakie żarówki polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

która żarówka H7 z homologacją jest najbliższa xenonow

 

 

żadna. Kolejny przykład jak ktoś chce zrobić z zwyklej lampy ksenon

Jestes przykry człowieku. Pisze o żarówkach z barwa NAJBARDZIEJ zbliżona, a nie taka sama.

 

Od 5 stron próbowałem czytać temat, to na każdej z nich sa jakies Twoje dziwne mądrości.

 

 

ale ja ci pisze szczerze i poważnie że nie ma żarówki H7 z homologacją która jest nawet zbliżona do ksenonu. Ale chyba nie potrafisz tego pojąć. Są takie które świecą nie co jaśniej niż zwykła i to wszystko. Jak wsadzisz jakieś niebieskie dziadostwo to nic na tym nie widać w deszczu nocą o czym pisałem nie tylko ja ale też inni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadnienie analizatora świateł pomijam, nie wiem czy materiał jest zbyt obfity, skomplikowany i dlatego nieprzystępny, trudno.

 

Ale tekst:

 

A tak w ogóle tol zdanie:

 

Ok kolego,

masz swoje zdanie... ja mam swoje. Nie jeździłeś, nie montowałeś, nie wiesz jak jest.

 

mogłoby zakończyć dużą część dyskusji na tym forum. Widać pełno ludzi co wypowiadają się o produktach, których w ręku nie mieli...

 

Serio?

 

 

Panowie!

 

nie trzeba jeść gówna, żeby wiedzieć, że jest niesmaczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

687705 która żarówka H7 z homologacją jest najbliższa xenonowi

Osram Cool Blue Hyper.

 

Albo Dectane X-Xenon Look. Ale są naprawdę bardzo mało trwałe.

 

Wczoraj je zamontowałem u siebie.Zobaczymy ile wytrzymają hehe

Ale fakt,z zewnątrz wygląd jak ksenon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pamietac musisz ze przy ledach jest wiele problemow. Policja sie czepia, na przegladach tez, przy wypadku moze byc wina przerzucona na ciebie. Do tego te tansze słabo świecą czesto świecą gdzie popadnie no i konkretne ledy co są coś warte to mają cenę zaporową po kilka setek wiec pomysl :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4 leci do auta, gdzie jest w 3/4 używane po polnych drogach ;) . A z H7 mam plan, żeby przerobić odbłyśnikowy reflektor na soczewkę i wtedy montować LED. Ale już sam doszedłem od kogo brać, kumpel mi zamówi i pokaże jak się zamawia bo z tym mam problem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portal Ali ? Pochwal sie co kupujesz a jak zamonujwsz to pochwal sie jak swieci na scianie i ile daje swiatla na drodze. Tak dla potomnych. Co do soczewek to nadal brak legalnosci na takie oswietlenie. Dodam tez ze mam :zly: jak w nocy jeździ sie z takimi fajnymi uczestnikami ruchu drogowego . :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Pamietac musisz ze przy ledach jest wiele problemow. Policja sie czepia, na przegladach tez, przy wypadku moze byc wina przerzucona na ciebie. Do tego te tansze słabo świecą czesto świecą gdzie popadnie no i konkretne ledy co są coś warte to mają cenę zaporową po kilka setek wiec pomysl :thumbdown:

 

Portal Ali ? Pochwal sie co kupujesz a jak zamonujwsz to pochwal sie jak swieci na scianie i ile daje swiatla na drodze. Tak dla potomnych. Co do soczewek to nadal brak legalnosci na takie oswietlenie. Dodam tez ze mam :zly: jak w nocy jeździ sie z takimi fajnymi uczestnikami ruchu drogowego . :o

 

Proponuję abyś przeczytał kilka stron wstecz moich wypocin o ledach zamiast opowiadać bajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajki opowiadam dzieciom. Czytac potrafie ale nie wiem czy Ty czytasz ze zrozumieniem. Ja ze zwyklych zarowek polecam osram cbi dla tych co chcą bielej lub osram nbu i nbl dla tych co chca widziec wiecej. W xenonie mam standard tez osram i dla mnie jest ok.innych nie testowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując zużycie żarówek powinniśmy wpisywać voltarz instalacji. U jednego będzie to 13,6V, a innego 14,4, a to znaczna różnica dla żarówki. Mi 120% starczają przeważnie na niecały rok tj. około 25 000km. Napięcie 14,3V :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.