Skocz do zawartości

Jakie żarówki polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak wyglądają te ledy na aucie. W reflektorze świeci to fajnie, ale daje zdecydowanie za mało światła żeby się nadawało do przeciwmgłowych. Jak już to lepiej się rozejrzeć nad dużo mocniejszymi ledami, ale one są też sporo droższe.

 

DqEAh3.jpg

R0jr9Y.jpg

K7s1Ev.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Chcę kupić żarniki d2s - macie jakiegoś zaufanego sprzedawcę co sprzedaje oryginały.

Ja mam zaufanego sprzedawce,ktory w ofercie ma zarniki Philips 100% oryginal. pisz na pw.

 

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem - w samochodzie dzienne światła są na długich, czyli świecą ileś tam procent i są mega żółte, czy założenie niebieskiej żarówki coś pomoże i światło stanie się bardziej białe? :dontknow: wiadomo, że xenonu nie będzie, ale może coś się poprawi? :o

 

Czy przy tych 30% i tak nie będzie różnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, gdzieś tu już chyba pisałem. Nie wiele zmieni wymiana żarówki. U siebie miałem blue vision i jakąś zwykłą. Blue vision świecił bardziej biało ale nie wiele. W sensie zauważalnie przy porównaniu do zwykłej żarówki zobaczysz różnicę - tak osobno nie wiem czy zauważysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, To chyba o mnie chodzi ;P Włóż GP thunder. Mam takie w BMW i nawet jako dzienne na 30% są akceptowalnie białe. Różnica między tym, a zwykłą zarówką jest bardzo duża. W moim temacie o korekcie e60 tylko DA są zdjęcia bo wtedy właśnie je zmieniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam h1 i h7 Philips White vision założone w marcu,jakies 7k km temu. H7 jedna mi juz padla i to w Alpach.. :/ ogólnie w nocy świetnie swieca i lekko białe we w dzień wyglądają jak zolte. Więcej nie kupie,80zl za kompet to dużo. Teraz planuje osram cool Blue hyper lub intense,ktos używa je i może cos poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

boss777, nie piszę o zdjęciach, a o rzeczywistości.

Jakbym był policjantem i widziałbym z daleka samochód (swój) to na pewno zatrzymałbym do kontroli. Wygląda to jak tani HIDzik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.