Skocz do zawartości

Jakie żarówki polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

bmwsrc, Twój post wcięło z 13go. A pamiętam, ze gdzieś go widzialem.

A te poprzednie,stare Osramy jakie miałeś ?

 

Właśnie w "Nowy gadżet" mówił o Unlimited. Mini test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmwsrc, Twój post wcięło z 13go. A pamiętam, ze gdzieś go widzialem.

A te poprzednie,stare Osramy jakie miałeś ?

 

Właśnie w "Nowy gadżet" mówił o Unlimited. Mini test.

 

Post był w temacie "Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?"...

 

Nie pamiętam jakie były te poprzednie Osramy ale mogły to być Silverstar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam porady odnośnie ledów , chciałbym wsadzić u siebie w aucie Led'y w postoje w przodzie i oświetlenie tablicy z tylu . I tu i tu jest W5W , z racji że nigdy nie interesowałem się tym tematem , co polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajko, jak już wczesniej innym pisałem, jest tego pełno na allegro ok 1,50 zł/szt

Bierzesz kilka i masz na zapas. Chyba, ze wolisz dać więcej/przeplacić w sklepach podawanych wcześniej.

Mogą być takie z 5 ledami dookoła lub taka co do przodu świeci. Bierz odrazu na podsufitkę, do schowka i pod nogi jak masz. Kumplowi zakładalem kiedyś do mk3 a teraz kupił mk4 i tez poszły ledy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ci PW.

One wszystkie są china. A ze na all masz za grosze to nawet jak się zjara czy miga jak u mnie po 2 latach to wywalasz i wkladasz następną.

One tylko na papierze/ekranie są wieczne i wytrzymują 50000h, heh

 

A świecenie to jest minimalne żarzenie (i to nie zawsze) spowodowane "oparami" prądu jaki jest w przewodach. Dotyczy to głównie wnętrza auta i nie jest problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam porady odnośnie ledów , chciałbym wsadzić u siebie w aucie Led'y w postoje w przodzie i oświetlenie tablicy z tylu . I tu i tu jest W5W , z racji że nigdy nie interesowałem się tym tematem , co polecacie ?

 

http://sklep.motohid.pl/pl/p/W5W-LED-Ca ... -4700k/849

 

pewnie ktoś powie, że drogie, ale efekt jak dla mnie "petarda" ;) Cała tablica ładnie oświetlona a nie jak czasami się widuję takie białe punkciki tylko a pół tablicy czarne :/

 

Ja polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Tungsram Megalight +90% lub +120%

 

:good:

 

 

 

Miałem + 30 ,potem + 60, + 90 i teraz +120 ... kurde jakoś tych różnic nie widzę, no ale dobrze że one w sumie kosztują prawie identycznie . Jednak żeby Ci lepiej się żyło z myślą iż masz +120% kup "najlepsiejsze procentowo" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiektywnie się wypowiem, od 2 lat zakładałem Tungsramy dla mnie dobra cena i barwa na wysokim poziomie, przepalanie po 2 miesiącach. Przesiadłem się na firme PRIME i nie wróce już do poprzednika, nie chce robić reklamy ale teraz za h1 płaciłem 12zł szt, do tego białe ledowe postojówki i barwa ładniejsza niż Tungrsam, czas świecenia taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.