Skocz do zawartości

Jakie żarówki polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

ja polecam osram cool blue hyper temperatura świecenia 5000K efekt jest piękny świecą ładnie na biało, nie dają wrażenia tandetnego efektu hid miałem również philipsy diamond ciężko o oryginały w PL, i u mnie świeciły tylko przez 3 m-ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saddam, wyręczyłeś mnie ;) Są na stronie ale nie dodasz do koszyka bo fizycznie ich nie ma. Będą pod koniec miesiąca. Jest jeszcze taka dosyć droga opcja, ale też nie wiem czy będzie to działało po obcięciu mocy do 30% jak w DRL http://allegro.pl/zarowka-h7-led-cree-3 ... 50250.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś z was Osram Cool Blue W5W lub Philips Blue Vision Ultra W5W? :o Szukam jakichś postojówek o barwie białej, biało-niebieskiej, bo te zwykłe W5W z nowymi żarnikami dość kiepsko się komponują :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie co sądzicie o tych h7 ?? widziałem ostatnio żarówki w jakimś Citroenie i wpadały one w zieleń tak mieniąco się z fioletem ... czy to mogą być te z efektem tęczy ?? na drodze wyglądało to ładnie, tylko jak nocą i jak się mają do nich przepisy ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osa_607, polecam LEDy z Motohid.pl. Mam W5W 4300K i są idealnie białe. Jak Twoje żarniki wpadają troszkę w niebieski to pewnie idealnie zgrywać się będą 5000K, ale ja mimo wszystko polecam te 4300K ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki efekt? W folderze, czy filmiku reklamowym jakimś? One świecą normalnie ...tzn. jak np. Philips +30% (ze 3x tańsze !) , a ten niby zielony efekt jest moooocno dyskusyjny :wallbash: Po prostu jest tylko delikatnie zabarwiony odbłyśnik reflektora (patrząc pod pewnym kątem dostrzegam zielone refleksy) , no i czubek żarówki jest zielony ... na bank nie wart wydanej kasy! :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kiedyś ktoś na forum wrzucał link urządzenia, które rozpala żarówkę h4/h7, tak jak w ksenonie i wydłuża żywotność żarówki. Nie mogę sobie przypomnieć jak to się nazywa, może ktoś z was pamięta??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.