Skocz do zawartości

Jakie żarówki polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

philips diamond a może takie ktoś używa??

 

Wydaje mi się,że te żarówki nie mają polskiej homologacji i traktowane są jako "żarówki przeznaczone do jazdy rajdowej". Podobnie jak Osram Cool Blue Hyper,ale mogę się mylić :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę na Philips X-treme Vision i moim zdaniem dają radę. Mam je w wersji H1 i zainstalowane na światłach drogowych jak mi się wypali żarówka mijania to też wsadzę X-treme Vision i wtedy będzie elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam od paru miesięcy Osram Cool Blue Hyper i jestem bardzo zadowolony. Najlepsza imitacja zenonów jakie widziałem. I nikt nigdy jeszcze nie mrugnął (zakładam więc ze nie oślepiają, ustawione prawidłowo). Ale nie posiadają homologacji... Bla, bla, bla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

h4 - farenheit . Ładne białe światło w dzień i w nocy .

h1 - tungsram +90% - białe światło z zewn. wewnątrz biało-żółte (ale bdb żarówki za niską cenę ;>)

 

ps. booohal, zaobserwowałeś większe nagrzewanie się lampy lub wypalanie odbłyśnika ?

Jak widoczność w nocy w trasie, na prawdę aż tak dobra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję ostatnio tylko Osramy NB, bo na prawdę świecą wyśmienicie. Zaczęło się parę lat temu w AR156, a teraz wszędzie już mam takie, na razie nie zauważyłem przedwczesnego zużywania, choć kolega w Sienie, któremu dałem jeden komplet ze swojej partii, twierdzi że mu po 2 miesiącach padły. No i co robić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim samochodzie OSRAM NIGHT BREAKER wytrzymały równo rok. Po tym czasie jedna z żarówek zaczęła wyraźnie słabnąć i dokonałem wymiany na zapasowy komplet OSRAM Light@Day, który świeci już około 1,5 roku. Jeśli chodzi o żywotność tych żarówek to bardziej obstawiałbym na instalację w danym samochodzie. W Fiacie Punto żarówki H7 przepalają się stosunkowo często, więc wynik, jaki osiągają OSRAM-y trzeba uznać za więcej niż dobry. Co do samego oświetlenia, to jazda w nocy na takich żarówkach to czysta przyjemność. W przyszłości planuję przetestować Philips Xtreme, bo jestem ciekaw jak wypadają na przeciwko NB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że w civic są cienkie lampy i coby tam nie wkładał to mała lampa to g..o światła daje to eksperymentuje z żarówkami różnymi i wg mnie najlepiej wypadają Tungsram megalight +90%

teraz kupiłem Ostam night breaker plus i świecą bardzo podobnie, może osram minimalnie mocniej. Ale napewno nie jest to warte dopłacania 20 zł do kompletu h4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

przerobiłem dużo żarówek philipsa. bluevision w hyundaiu mi sie spalały co 3-4miesiące a w leonie co 2lata ;D

night-guide są dobrze na śnieg, wtedy widać ich 3kolory. od jakiegoś czasu robią o podwojone trwałości 'double life'. dodatkowo występują one w wersji dla soczewek i dla zwykłych reflektorów.

h7 bluevision też robią nowe, mają dopisek "ultra". świecą jeszcze bardziej biało. tak samo jest z w5w bluevision. poprzednie miały bardzo jasną część która wchodziła w gniazdo, a teraz cała żarówka jest jednakowej barwy i bardziej niebieskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.