Skocz do zawartości

Jakie żarówki polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

Co by o żarówkach nie mówić kilka różnych producentów "przerabiałem" i powiem, że najdłużej w samochodzie działają najzwyklejsze TUNGSRAM-y w takim jak poniżej opakowaniu i spokojnie 2-3 lata mam z głowy wymianę. Może za dużo nie jeżdżę w nocy, ale mi się zdarza i nie narzekam na jakość i jasność światła.

 

1211593029-500x500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałem dwukrotnie Philips Blue Vision H4.

 

Plusy:

-Ładna, biała barwa światła

-Postojówki Blue Vision w zestawie

 

Minusy:

-Wysoka cena

-Wytrzymałość rzędu 10.000km

-Nic nie widać w deszczu

 

Teraz używam Tungsram Megalight +90% H4

 

Plusy:

-Cena

-Ładna, bielsza niż w Philipsach barwa światła

-Super widoczność na suchej nawierzchni

-Akceptowalna widoczność na mokrej

 

Minusy:

-Gorsza dostępność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tungsram Megalight +90 dużo tańsze od osram night breaker, a świecą wg. mnie lepiej. Używałem takich i takich.

 

Obecnie testuje tungsramy bluish +50, jednak będe wracał do megalightów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weglus, które Philipsy BlueVision padły Ci w Leonie po 2-óch latach? H7? Używane "non-stop" czy masz światła dzienne?
oczywiście mówie o H7 blue vision. używane non stop, ale jest taki myk zrobiony komputerem, że w dzień świecą z mocą 80%. to bardzo oszczędza żarówke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ;)

kupowałem na allegro u MS_ANGEL1 i polecam :good:

 

to teraz potrzebuje coś identycznego, najlepiej w zbliżonej cenie ale żeby były h11, zna ktoś coś :-] ?

 

damianTDCi, okok, za chwilę coś ogarnę :o szkoda, że wyrzuciłem stare żarówki bo bym zrobił porównanie ze zwykłą żarówka philipsa

 

 

edit:

 

miałobyć porównanie soczewek w dwóch samochodach ale dla mojego telefonu to była za duża odległość i wychodziło tak samo a w rzeczywistości różnica kolosalna, więc odpaliłem długie

260520122755.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge ze swojej strony polecic TUNGSRAM MEGALIGHT ULTRA +90%. w tej cenie jest to chyba najlepszy wybor, gdyz spokojnie konkuruja jakoscia z tymi zarowkami w granicach cenowych 90zl nie wspominajac nawet o trwalosci. u mnie w vectrze podczas jazdy w nocy i deszczu spisywaly sie swietnie, jasna barwa swiatla i duzy zasieg. jezdzilo sie naprawde przyjemnie. po tym jak regulator napiecia mi je zjaral hehe zalozylem jakies bosha za 15z szt ze stacji beznynowej i to juz nie ta liga. kupilem teraz na probe SPORTLIGHT +50% BLUish, a do tego postojowki philipsa BLUE VISION zobaczymy jak sie spisza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, myślałem że to jakaś marketingowa kpina, ale faktycznie po założeniu byłem z sporym szoku, kolor świetny jak na żarówkę, no fakt nie ma ona homologacji, ale przecież, ja o tym nie muszę wiedzieć przy kontroli itd. z resztą nikt na trasie nie będzie kazał wyciągać mi żarówki w celu sprawdzenia, bo to wiązało by się z wyciąganiem reflektora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.