Skocz do zawartości

Jakie opony polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem, to one nie są głośne. Jedyne zastrzeżenie bym mógł mieć do trwałości, bo u mnie max 2 sezony. Może to wynika że stylu jazdy i ośki.. Założę goodyeara, to będę miał porównanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem 11.02. Oczywiście kontakt mailowy jest bdb i przepraszaja itd.,że opóźnienia na magazynach.. Fajnie.. Tylko po co piszą, że czas realizacji do 14 dni. Jakby napisali 30dni,to by nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Pirelli Cinturato ale P7 bodajże, jak na Pirelli bardzo słabe, zaskakująco śliskie na suchej nawierzchni.

 

 

a jak zużycie ? znajomy miał na kompaktowym aucie o małej mocy to po 25 000 z przodu nie za wiele ich zostało

 

Niestety miałem je tylko półtora sezonu bo auto sprzedałem, więc nie mam jak odpowiedzieć na pytanie :( Teraz na ten sezon wpadają Potenzy i jestem ciekaw co to będzie, bo jedni chwalą a jedni mówią, że lubią się rozpadać :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Pirelli Cinturato ale P7 bodajże, jak na Pirelli bardzo słabe, zaskakująco śliskie na suchej nawierzchni.

Również kiedyś miałem pirelli p7 i to były najgorsze opony jakie w życiu miałem. Hamowanie na mokrej nawierzchni to jak jazda po szynach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem P7 ch^jorato i nigdy więcej. Ogólnie przeciętna w każdym aspekcie, 1,2 zawsze mielila na suchym w Sciro 270/410, ogólnie z plusów to to że były w miarę ciche. W porównaniu do sport maxxow na AMGu to niebo i ziemia ( pomijając napęd i trakcje w tym) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przez półtora sezonu to już zużycie jako tako można ocenić, chyba że robisz 5000 na rok :)

 

Poprzednim robiłem około 13-15 tys na rok czyli tak czy siak nie dużo, a co do zużycia nie wiem bo nie mierzyłem, kupiłem te P7 nówki więc pierwszy raz bym pewnie sprawdził po 3cim sezonie ile ich tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździł ktoś na Barum Bravuris 3HM ? Mają dobre opinie na oponeo i są w bardzo przystępnej cenie. Muszę kupić opony do Astry 225/50 R17 a na zakup Conti po 550 zł za sztukę w tej chwili mnie nie stać więc szukam czegoś w miarę dobrego, do normalnej jazdy, za sensowne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.