Skocz do zawartości

Jakie opony polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

A jeździł ktoś na budżetowych oponach Kormoran Snowpro B2? 205/55R16 po 215 za sztukę to bardzo niska cena. Ale czy są lepsze niż te wszelkie Made in RPC? Nie stać mnie chwilowo na wyrzucenie 1200 na dobre opony ... a jeździć muszę codziennie i jestem w kropce.

 

 

Za 230 zł masz Matadory 205/55 R16 MP92 SIBIR SNOW [91] T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeździł ktoś na budżetowych oponach Kormoran Snowpro B2? 205/55R16 po 215 za sztukę to bardzo niska cena. Ale czy są lepsze niż te wszelkie Made in RPC? Nie stać mnie chwilowo na wyrzucenie 1200 na dobre opony ... a jeździć muszę codziennie i jestem w kropce.

 

Jeździłem jeden sezon na 14" i niestety nie polecam, są mega miękkie. Na początku myślałem że jeżdżę na nie do pompowanych gumach, bo tak autem miotało. Przyzwyczaiłem się i sezon przejeździłem, koła sprzedane razem z autem. Drugi raz bym ich nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam Frigo teraz beda 3 sezon, jezdzilem juz na wielu teoretycznie lepszych oponach a te naprawde daja sobie rade. W tym przedziale cenowym bezkonkurencyjne a mysle ze bija na glowe najtansze "markowe".

 

Porownuje do Michelinow , Kleberow ktore rowniez mialem od nowosci i byly moim zdaniem gorsze, znacznie lepiej te Frigo zachowywaly sie w zimowej aurze.

 

A co do kormoranow to mam ale letni komplet i jako letnie moge polecic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile osób korzysta z allegro i jest na tyle odważna żeby kupić tam gumy, ale kupując przez aplikacje mobilną allegro oddaje 100zł (przy cenie opon minimum 600zł). Więc moje Frigo mogę miec już za około 800zł :)

 

Gdyby ktoś jeszcze nie kupił to polecam wybadanie tematu ;)

 


(...)Promocji jednak przybywa i o kolejnej poinformował mnie jeden ze stałych czytelników Paweł. Tym razem do zyskania jest aż 100 zł za zakup opon zimowych, oczywiście za dokonanie zakupu za pomocą aplikacji mobilnej. 

Promocja potrwa do 7 listopada 2014, do godziny 23:59. Warunkiem obniżenia rachunku o stówę jest zakup opon w ramach usługi PayU, za kwotę minimum 600 zł.  Co trzeba zatem zrobić aby dostać wspomniany kupon.

Po pierwsze trzeba, jak to określa regulamin: dokonać przynajmniej jednego kliku na ofertach lub listingach w kategorii Opony. Następnie wystarczy kliknąć w odbierz kupon na mailingu jaki otrzymamy od allegro i koniec. Warunki są zatem praktycznie żadne. 

Warto pamiętać, że kupon jest ma ograniczoną datę ważności. Często zdarza się, że w natłoku zajęć zapisujemy się na jakąś promocję, której realizację odkładamy na potem. W przypadku allegro mamy 7 dni od momentu jego wygenerowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ja na allegro kupiłem swoje opony letnie 195/65/15 Fulda EcoControl Hp i jestem z nich bardzo zadowolony. Zaoszczędziłem przy tym po ok 50 zł na oponie w porównaniu z wulkanizacją. Dostawa była gratis. Co do samych opon to polecam, główna zaleta są ciche i miękkie, i bieżnik jest wytrzymały przejechałem na nich ok 25-30 tys. kilometrów i kolejne tyle powinienem zrobić spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeździł ktoś z Was kiedyś na oponach MAXXIS? Mam do kupienia w dobrej cenie ori koła z tymi oponami i się zastanawiam.

Jako producent wyczynowych opon rowerowych MAXXIS to pierwsza liga to chyba i do aut nie robią lipy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, że Yokohama tak słabo.

Nie ma w tym niczego dziwnego, to po prostu budżetowe opony.

Każda marka produkuje highendowe i lowendowe modele. Chociaż highendu zimówek z Yoko nie znam.

Za to skandynawowie z koła podbiegunowego gdzie zawsze biało powinni zaopatrzyć się w Dębice :-]

Nie wiem skąd ten wniosek, skoro ichnie zajęły drugie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.