Skocz do zawartości

Jakie opony polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

kolega napalił się na opony Pirelli P7 Cinturato 235/45 R17 94 Y a może coś innego równie dobrego tudzież lepszego możecie polecić w tym rozmiarze?

 

Pirelli P Zero Nero

Continental ContiSportContact 3

Michelin PILOT SPORT 3

 

Mogą być troche droższe od Pirelli P7 C.

 

Ja jeżdżę na Pirelli P Zero Nero i są świetne natomiast podobno szybciej się kończą niż np. Continental CS3. Jeśli miał bym teraz kupować to właśnie Conti lub Michelin (jeśli były by w konkurencyjnej cenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS: Troche OT ale o jak niski profil Ci chodzi?

Znam ten bol w PL, jednak sa warsztaty, ktore robia to nie posiadajac takiej kozackiej maszyny.

W NO kazdy liczacy sie warsztat oponiarski robi to bez problemow, w ten sposob o ktory Tobie i pewnie mi chodzi. Ale slyszalem, ze tutaj taka maszynka kosztuje na pln 100000. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa cen "zimówek" w sezonie letnim? Można je kupić taniej w tym okresie?

 

Z tego co pamietam jak kupowalem swoje zimowki :

 

Opony Uniroyal MS PLUS 66

 

W okresie wrzesien - pazdziernik to zaplacilem 175 zl za sztuke , potem ok grudnia pęknięta sprężyna zniszczyła mi nowa zimówkę i za nowa zaplacilem ok 230 zl za ta sama opone

 

Wiec jest różnica miedzy 175 a 230 zl na szt ... :song:

 

Kilka tyg temu kupilem letnie "obuwie " :

Uniroyal Rainsport 2

 

Jestem niemal pewny ze za pare tyg cena pojdzie w gore o ok 50-70 zl na szt...

 

A wiec warto kupowac letnie w okresie zimowym a zimowe w okresie letnim ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto teraz szukac, czesto wulkanizatorzy, ktorzy robili zapasy przed sezonem zimowym nie maja juz miejsca na letnie i sprzedaja sporo taniej. Ja kupowalem nowe opony od wulkanizatora po zimie po okolo 100zl taniej. I to wszystko własnie z powodu braku miejsca na zapasy letnich przed sezonem. Jesli masz popularny rozmiar to szukaj okazji czasem naprawde sa duze roznice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.