Skocz do zawartości

Ostrów Wlkp i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, david2888 napisał:

 słabe te sklepy

2-3 produkty na krzyż i tyle. Ja tam nic nie kupuje a ceny z kosmosu i nie licz na żaden rabat. Internetowo słabo a dabcar to już w ogóle omijać szerokim łukiem.

 

12 godzin temu, Fredi88 napisał:

Jest cos w okolicy Kalisz, Ostrów, Jarocin gdzie kupię stacjonarnie Good Stuff, Funky Witch, Adbl i Shiny Garage?

Najbliżej to Poznań i Łódź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klienci moze i by byli, ale większość pewnie brałaby chcialaby rrc😂 Mam kilku znajomych co używają kosmetyków, ale tylko tej firmy bo "po co przepłacać". W Krotoszynie też nie ma dobrego sklepu, dlatego zakupy robie przez internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W carok byłem i nędza rzeczywiście. Myślałem, że może coś nowego się otwarło. Zostanie kupić u partnerów forum przez neta 🙂 Dzięki za pomoc. 

A rrc mają nawet w sklepach moto w pleszewie ale ostatnio sam ich się pytałem czy nie mają strachu tych czarów sprzedawać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Godzinę temu, Sodol napisał:

W Ostrowie został właśnie otwarty nowy sklep z kosmetykami na zielonym rynku. Z tego co widziałem nie maja narazie dużego wyboru. Był ktoś już albo to któryś z naszych forumowiczów? 

Jutro pójdę na przeszpiegi. Zupełnie mi uleciało z pamięci, że się coś otwiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ostrowie raczej bieda. Jak kiedyś szukałem tenzi En Jee to pół miasta zjechałem nie było. Zamówiłem w Inter Cars to zapłaciłem za to jak za dwa z sieci. W międzyczasie mi kuzyn kupić zdążył gdzieś w PL po trasie. I od tego czasu po lokalu nie szukam nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czaja135 w Pleszewie właśnie trafiłem na rrc w sklepie koło biedronki na targowej. Kolesie dumni jak pawie a pierwsze moje pytanie ile reklamacji na ten badziew dostali hah. Tenzi na szczęście dostanie się w brico ale też tylko niektóre produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fredi88 napisał:

@czaja135 w Pleszewie właśnie trafiłem na rrc w sklepie koło biedronki na targowej. Kolesie dumni jak pawie a pierwsze moje pytanie ile reklamacji na ten badziew dostali hah. Tenzi na szczęście dostanie się w brico ale też tylko niektóre produkty.

Dokładnie, w Intercarsie właśnie są produkty RRC 🙂 Cenowo w miare ale jakościowo to już każdy wie ... Jeśli chodzi o produkty K2 to dużo jest w motoryzacyjnym na Wyspiańskiego przy Urzędzie Pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 godzin temu, Sodol napisał:

W Ostrowie został właśnie otwarty nowy sklep z kosmetykami na zielonym rynku. Z tego co widziałem nie maja narazie dużego wyboru. Był ktoś już albo to któryś z naszych forumowiczów? 

@david2888 kuzyn leć sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dzisiaj sklep i jak narazie jestem zaskoczony. Bardzo miły Pan z którym można troche porozmawiac. Fakt, wybór narazie nie wielki bo głównie tylko ADBL i RRC ale wydaje mi się że za kilka miesięcy będzie tam spory wybór. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.