Skocz do zawartości

Pytania do AutoNaBlask.pl


ANB Karol

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kamykmm napisał:

@ANB Karol planujesz wprowadzić do oferty produkty Prostaff? 

Wracamy 3 stycznia do Pracy ruszamy z nowym rokiem lista Nowości jakie mamy zaplanowane na 2018 rok jest już dość spora jest na niej firma Prostaff jednak w jakiej kolejności będziemy je wprowadzać tego na dzień dzisiejszy jeszcze nie wiem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MarcinM90 napisał:

Złożone zamówienie 14170, w środę wpadnę odebrać :) Udało się być pierwszym w Nowym Roku?

I szybkie pytanie - kiedy można się spodziewać dostawy rękawicy od ADBL? 

Witaj zapraszamy po odbiór 1 zamówienia w tym roku :-) 

Rękawice powinny być u nas pewnie w czwartek. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Moriente napisał:

Cześć, czy wysyłacie wiadomość e-mail o nadaniu zamówienia? Niedługo opuszczam miasto i chcę się upewnić, czy paczka dojdzie na czas. 

nr 14164 z 29 grudnia

Pozdrawiam. (;

Witam 
Zamówienie zostanie wysłane jutro otrzymasz powiadomienie z sytemu inpost :)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ziółas napisał:

Co sądzicie o zamawianiu teraz kosmetyków?, bo kiszę w koszyku parę produktów ale po poprzedniej nocy z -9, obawiam sie trochę, zwłaszcza o IWOW'a, :/

Witam jeśli chodzi o wysyłkę w tygodniu nie widzę problemów sam towar pakujemy używając dużo Folii i oczywiście Karton co jest dobrym izolatorem.
Na aucie u kuriera czy też na sortowni nie ma takich temperatur a ewentualnie kilku godzinny kontakt produktu z niższą temp. nie zrobi mu krzywdy.
Co innego wysyłki w piątek gdy zapowiadają mroźny weekend wtedy wysyłamy po wykonaniu tel. do klienta i jego zgodzie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema! Nie myśleliście czasem nad stworzeniem własnych ramek na tablice rejestracyjne?? Nie wiem po ile trzeba zamówić aby cena była przyzwoita, ale szczerze powiem, że jakieś fajne hasło reklamowe plus nazwa "Auto Na Blask" i adres lub www byłoby chyba dobrą propozycją a i swoistą reklamą waszego sklepu :)

Nie wiem jaki byłby koszt kompletu (dwóch ramek) ale jakbyście wprowadzili to ja się piszę ;)

ps. wiem, wiem - jednym odpowiadałaby czarna, innym biała, innym srebrna, no ale każdemu nie da się dogodzić... a może? 

Co o tym pomyśle sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, kursien napisał:

Siema! Nie myśleliście czasem nad stworzeniem własnych ramek na tablice rejestracyjne?? Nie wiem po ile trzeba zamówić aby cena była przyzwoita, ale szczerze powiem, że jakieś fajne hasło reklamowe plus nazwa "Auto Na Blask" i adres lub www byłoby chyba dobrą propozycją a i swoistą reklamą waszego sklepu :)

Nie wiem jaki byłby koszt kompletu (dwóch ramek) ale jakbyście wprowadzili to ja się piszę ;)

ps. wiem, wiem - jednym odpowiadałaby czarna, innym biała, innym srebrna, no ale każdemu nie da się dogodzić... a może? 

Co o tym pomyśle sądzicie?

Witam jak najbardziej pomysł jest dobry powiem ze w zeszłym roku robiliśmy takie ramki testowo i cały czas temat jest otwarty jednak musimy klepać w pierwszej kolejnosci tematy piorytetowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
55 minut temu, kursien napisał:

@ANB Karol Kiedy dostawa MF Kirkland ? bardzo lubię nimi pracować, co jakiś czas wchodzę na stronę i nie mogę na nie trafić :dontknow:

Witam bardzo ciężko z ich dostępnością w przyszłym tygodniu w drugiej połowie zapytaj 

Swoją drogą polecam fibry wax pro jakościowo bardzo dobrze wypadają.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.