Skocz do zawartości

Kamerki szmerki - HD


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam kamerę G1W-CB i kartę samsung evo+ 32GB i niestety nie wiem dlaczego, ale np. rano po odpaleniu samochodu kamerka działa 5-10 sek i zawiesza się. Czasami muszę ją restartować 10-20 razy (po restarcie zawiesza się po 1-2 sek) żeby zaczęła normalnie pracować. Dopiero po kilkunastu restartach zaczyna działać prawidłowo. W czym może tkwić problem? Wsadziłem jakąś kartę 4GB i ten sam problem. Bez karty może chodzić cały dzień bez zacinki... Karty formatowane do fat32 windowsowym formatem.

Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2018 o 18:16, boxers123 napisał:

Macie jakieś pomysły?

Tutaj masz pliki z aktualizacją https://wr24support.freshdesk.com/support/solutions/articles/8000016132-aktualizacja-firmware-w-kamerach-g1wx

Powinno rozwiązać problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co ciekawego do 300-350pln możecie polecić ? mogę troszkę naciągnąć budżet aczkolwiek sami wiecie jak to jest z tym naciąganiem :D

Z tego co widziałem na samplach z nocy na wr24.pl całkiem przyzwoicie nagrywa Yi Dash Camera v1.2 i całkiem porównywalnie Xblitz Go SE mimo ciut wyższej ceny od zakładanego budżetu. Nigdy nie miałem z kamerkami kontaktu a widzę sporo nieznanych mi marek, więc jedynie mogę polegać na "obiektywnej" opinii użytkowników ;)

 

edit. Zakupiłem Yi Dash Camera z niemieckiego amazonu za całe 178pln. Czekam na paczkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zainteresowalem sie tematem wideorejestratorow, jak sprawa wyglada za granica ? Konkretnie chodzi o niemcy, jest jakas kara za posiadanie takiego sprzetu ? Z tego co wyczytalem to kara wystepuje za udostepnianie materialow 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Gdzie warto kupić xiaomi yi dash? Na alledrogo po 220 zł chodzą, ktoś pisał o amazonie niemieckim trochę taniej, jest dalej jakaś promocja? Bo widzę jakąś opcję za 40e z przesyłką, ale nie wiem czy to ta opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że do tego tematu będzie też pasować coś o gimbalach, czy ktoś ma z nimi do czynienia? 

Rozważam nad gimbalami do gopro czy telefonu, mógłby też obsługiwać wiekszy kompakt ale to nie jest konieczny warunek. Mam na oku takie modele: Zhiyun Smooth 4, Crane M, Feiyu tech G6 plus. DJI osmo mobile 2. Nad którym warto się przychylić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żonce kupiłem do auta Xblitz Park View, sprytna kamerka, wygląda jak lusterko, dobre parametry ma, spoko nagrywa, no i pełni też rolę kamerki cofania . Wiecznie z tym miała problemy a teraz idealny kierowca . Jak za te pieniądze na prawdę bardzo dobry rejestrator jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Cześć. Może pytanie dla większości z was głupie, ale jak macie podpięte kamerki? Wpieliście się w instalację żeby nic nie było widać czy moze macie rozdzielacz gniazda zapalniczki i wpinacie tak po prostu. Szukam jakiejś kamerki dla siebie i się zastanawiam jak będzie lepiej ją podpiąć. Wiadomo że wpiecie w instalację jest bardziej estetyczne, ale kabel w obu przypadkach można ładnie schować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.