Skocz do zawartości

Jak z opryskiwacza ciśnieniowego zrobić pianownicę.


faraon3021

Rekomendowane odpowiedzi

@emeni, have u tried to mix soap with warm or distlillated water? Sometimes it helps,

do u have a small hole in pipe to deliver air for foam?

 

Sorry for my bad eng

 

Edit:

For Shiny garage neutral snow foam- we mix soap and water with receipt- for 1:8 to 1:10 ( but some users use less than 1:8)

 

Wysłano z mojego G4S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emeni, have u tried to mix soap with warm or distlillated water? Sometimes it helps,

do u have a small hole in pipe to deliver air for foam?

 

Sorry for my bad eng

 

Edit:

For Shiny garage neutral snow foam- we mix soap and water with receipt- for 1:8 to 1:10 ( but some users use less than 1:8)

 

Wysłano z mojego G4S

 

I have a small hole, I don't know how big it should be. I did it with a board pin.

I think it was mixed with distilled water (as I have a lot at work) but I'm not sure. I will give it another try.

 

Thank you for your reply. I will try to redo the hole a little bigger and if it doesn't help, a little smaller afterwards :).

P.S. your English isn't bad at all :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emeni, one small hole it's enough.

Look one more times on this vid,

 

I think there is a problem with felts (what kind u have?) or soap (valet pro it's quite cheap product, try sth better- for example autobrite magifoam)

 

U can compare the two of, one user, one foamer(?!), variety of soaps. Ull purely see the difference

 

Valet pro

Autobrite

 

 

 

Wysłano z mojego G4S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

Nie wiem czy wiecie czy nie, czy bylo to juz podawane, ale właśnie otrzymałem informacje:

 

MAROLEX Opryskiwacze 13:22

 

@Domel

Prace nad pianownicą są już prawie skończone. Mamy nadzieję że czekanie wszystkim się opłaci.

 

Juz nie moge sie doczekac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Do marolexa z lancą filce z shining car pasują bez problemu, w moim przypadku wystarczają 3 szt(w zestawie są 4)dyszę dałem czerwoną ma większą wydajność, zbiornik 3L naprawdę daje radę można dłużej popracować, szczególnie gdy roztworu jest już mało, dałem jeszcze sitko metalowe z jakiegoś starego kranu ale wyciągnąłem je ostatnio ponieważ i tak się nic nie zatyka a piana bez sitka jest jak by lepsza ogólnie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto założyć nowy temat, podkleić, i tam poprosić każdego o wrzucenie własnych przemyśleń na temat przeróbek? Dużo ludzi tutaj próbowało jakichś opryskiwaczy za 10-20zł, wrzucali filce z innych pianownic, inni wkładki do butów itp, myślę, że warto byłoby to uporządkować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
No przecież masz dziurę w rurce doprowadzającej pianę/wodę :) To tak będzie ;)

gdzie mam dziurke ????? :kox:

 

To jest Epoca10L a nie modyfikowany marolex i zadnej dziurki nie stwierdzilem w tej rurce... no ale sprawdze jeszcze raz bo moze wzrok mnie zawodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.