Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Mi NO-Xplod tak kichy wykręcił że w szpitalu wylądowałem :lol: Od tamtej pory tylko Xpand.

 

X-Pand to już nie to co kiedyś, pierwsze serie były niesamowite, potem już tylko gorzej. HorsePower jeszcze dobrze kopie, ale skutki uboczne (swędzenie) + smak (ja miałem "arbuzowy") obrzydził mi ten produkt do końca życia :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mi NO-Xplod tak kichy wykręcił że w szpitalu wylądowałem :lol: Od tamtej pory tylko Xpand.

 

X-Pand to już nie to co kiedyś, pierwsze serie były niesamowite, potem już tylko gorzej. HorsePower jeszcze dobrze kopie, ale skutki uboczne (swędzenie) + smak (ja miałem "arbuzowy") obrzydził mi ten produkt do końca życia :thumbdown:

pierwsze serie byly z nielegalnymi dodotkami ,te wszytskie rzeczy sa duzo gorsze niz srodki nie dozwolone bo dospypywane jest do nich nie wiadmo co i w jakich stezeniach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cptolgierd,

Maszyna chyba najbardziej podstawowa

http://showcarshine.pl/448-powertec-pt8 ... fibry.html chyba że znajdę jeszcze jedną skarbonkę do rozbicia ;) to uzbroję się w Lare.

Watermelon przypadł bardzo do gustu, że krótko trzyma to trzeba często psikać.

Natural Shine dam dla siostry a Supreme Shine dla dziewczyny do samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na clo i na vat mozna sie w teorii zalapac, aczkolwiek z tego co czytalem pojedyncze zakupy do prywatnych osob nie sa opodatkowane z reguly :)

hehe to widocznie ja mam fart jak do mandatów :lol: kask zmawiałem 350 zł naliczyli, wydech do r1 600 zł ehh, jedynie z chin nigdy mi się nie zdarzyło, teraz właśnie waham się czy itala zamawiać, od którego sprzedającego brałeś ? wysłał jako gift czy normalnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być se4001 jednak zaryzykowałem i zanabyłem Lavora.
Ooo, w końcu coś innego niż George... :) Jak możesz to napisz co Ci się nie podoba. Możesz też strzelić kilka fotek - po rozłożeniu, filtry itp... tak z ciekawości chciałbym zobaczyć jak to jest wykonane/rozwiązane ;)

Żeby nie robić bałaganu możesz napisać tu tutaj

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dopiero moje drugie zakupy odkąd tu jestem i odkryłem że do tej pory nic nie robiłem tak jak trzeba :wallbash:. W zamierzeniu "małe" zakupy u Mariusza no i jak już wracałem od kuriera przyciągnęły mnie flagi karchera i skończyło się jak widać.

 

2012-04-17165736.jpg

2012-04-17165744.jpg

P.S Przepraszam za bałagan, właśnie staram się ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.