Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

[ref]wifi944[/ref], widzę że skorzystałeś z promocji w car concept ;-)

Ja co prawda jestem raczkujący i nie testowałem miliona kosmetyków, ale ich QD przypadł mi do gustu. Aplikacja banalna, nawet sąsiad nie związany z tematem po spróbowaniu postanowił zamówić dla siebie butelkę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]wifi944[/ref], widzę że skorzystałeś z promocji w car concept ;-)

Ja co prawda jestem raczkujący i nie testowałem miliona kosmetyków, ale ich QD przypadł mi do gustu. Aplikacja banalna, nawet sąsiad nie związany z tematem po spróbowaniu postanowił zamówić dla siebie butelkę ;-)

 

no skorzystałem, zobaczymy co to będzie z tego jak przetestuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że żaden z producentów nie sprzedaje takich próbek jak na foto d-tox... Byłaby szansa potestować. Nawet nie mówię o zrobieniu tym jednego auta czy kompletu felg, ale sam test np na jednej feldze. Niestety kupno produktów nawet w pojemnościach 250-500ml jakoś mega tanie nie jest a nawet wykorzystanie ich zajmuje kupę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
712544 Niestety kupno produktów nawet w pojemnościach 250-500ml jakoś mega tanie nie jest a nawet wykorzystanie ich zajmuje kupę czasu.

 

Kup, przetestuj i jak się nie podoba to wystaw na giełdę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.