Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

fba9b231686a5561gen.jpg

 

Najnowsze zakupy, zbieram powoli wszystko do kupy przed sezonem :) . Uprzedzając pytania - płyn Nanolexa przelałem do półlitrowego pojemnika, bo mają tylko litrowe butelki, a musiałem się podzielić z kolegą z racji wspólnego zakupu ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

683052 Tomas22 pisze:

niron, w MX Nowicki była akcja ze jak kupisz pianę YETI to dostaniesz gratis 4x500ml innych zapachów

 

do kiedy tak było i czemu ja nic nie wiedziałem

Co do tej akcji to trwała od momentu dodania filmu do wykupienia wszystkich czyli coś koło 1-1,5 godziny nie więcej także ja w okolicach blisko 2 H już się nie załapałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas się pochwalić ;) Prezent od Dziewczyny na mikołaja , pomagałem jej wybierać co bym był zadowolony :song::good:

 

DSC_0097.jpg

DSC_0098.jpg

 

Ja sobie domówiłem szczotkę do śniegu Vikana (choć auto stoi w garażu ale się przyda ) i ADBL one shot Tire Pad :)

 

DSC_0099.jpg

 

I całość :D I am Happy :D Podziękowania dla ekipy MX Nowicki za gratisy :good: Czekoladkami się dziewczyna zjadła :lol:

 

DSC_0100.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.