Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też zadziwi fakt ze poza oficjalnym sklepem SVa, ktoś jeszcze handluje ich kosmetykami :shock:

To chociaz ciesze sie, ze moge pomoc jak czegos w ori akurat nie bedzie:-)

 

Dodane po 4 minutach 34 sekundach:

PS Slovak dodaj mnie do wrogow to Ci moze ulzy... bedziesz mogl pomijac moje durne pytania i Ci od razu bedzie latwiej zyc, jak Ci tak wadze i nie masz ochoty mojej wiedzy prostowac, nauczyc itp. tylko wolisz ponizyc:-) Milego dnia Ci zycze.

 

polecam stosować przed zapytaniem lupę w prawym górnym rogu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jest colli na zime, więc tragedii nie ma ;)
Pucha Colli starcza na wieki :good: Roton też nawet dobrze domywa lekki brud. :good: MD :good: Reszty nie znam.

 

Jedna warstwa Colli już poszła na drugą czekam aż będzie garaż albo trochę cieplej. Jeszcze zapomniałem o ręczniku fluffy czy mikrofibrach i aplikatorach itd.

 

jeszcze za niedługo Szampon 5l Shiny garage truskawkowy wpadnie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega Fitte pisze. Kup małe opakowanie, kup do tego jeszcze 2 inne szampony i już będzie większa zabawa. Potestujesz, wyciągniesz wnioski ;) Ze swojego doświadczenia ja bym tak zrobił, raz pamiętam jak kupiłem coś w dużym opakowaniu i potem się nie mogłem zdecydować, czy kupować inny produkt do tego samego celu jak zostało mi sporo tamtego :dontknow: Tak to teraz mniej medytowania, więcej działania :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Mateusz65[/ref], dorzuć i koniecznie spróbuj szamponu ADBL Cola 500ml - 30zł. Z własnego doswiadczenia kupiłbym bym teraz tylko jeden a po skończeniu nowy :) Chyba, ze chcesz miec dwa no to jeszcze Unique Poseidon jest w smiesznym pieniądzu a tez całkiem fajny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie jeszcze szampony polecacie ?

 

Oraz potrzebny by mi byl jakis wosk na lato, polecacie cos ?

 

Jak dla mnie najlepsze szampony jakie miałem to ADBL Cola, CarChem 1:1900, Funky Witch.

 

Co do wosku kup sobie samplerek np. Fk 1000p albo Lusso Oro :-] Dodo tez ma samplerki jednak nie lubię tych wosków ze względu na wytrzymałość :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz mnie zeżrą, ale przy małym budżecie polecam... najprostszy i najtańszy szampon Sonaxa (czerwony). 8-14 zł za litr. Mało wydajny (ok. 70 ml na 10 litrów wody), ale nic nie podżera, dobrze się pieni, poślizg spoko. Przelałem tego cztery butelki i powiem szczerze, że jest to szampon w zupełności wystarczający do regularnego (w moim przypadku zwykle raz na tydzień) mycia na dwa kociołki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
zostanie mi 3 litry wiec na ile czasu to wystarczy jezeli mam 2 samochody i myje je dwa razy na tydzien ?

 

O kurcze! To chyba jakieś komplikowane zadanie z matematyki :o

30 ml idzie szamponu na jedno mycie (informacja ze strony producenta) czyli z 3 litrów masz 100 myć. Dwa auta myte co dwa tygodnie :o:o:o

Chyba nie dam rady tego policzyć :( - pomoże ktoś? :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.