Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jarekrk A nawet nie wiem, bo używałem go do tej pory tylko na jakieś ślady po kleju, a na smole psikam żelowym Vasco - tyle ile on potrafi leżeć :kox:

 

Brakuje GreeNgine, vampira zwykłego, nowych produktów do prania, zwykłego APC i wipe out, ale do nich mam albo zamienniki albo ich nie potrzebuję ;)

 

Dobrze działają, wspieram chłopaków po sąsiedzku, ładnie pachną i wyglądają, są przystępne cenowo :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gesiu_15, mam dwa te nowe i obydwa tak dziwnie psikają natomiast stary daje taką fajna mgiełkę :| Kolega narzeka na to samo :P W niektórych przypadkach jak np. vampire nie powinno to przeszkadzać ale przy QD, QUICK WAX już troche gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te aplikatory z K2 są bardzo dobre :) a cena śmieszna 2zł

Gdzie kupione?

 

Giełda samochodowa w Gliwicach, mają tam też kosmetyki samochodowe ale właśnie z takich firm jak K2, Autoland itp.

Dzięki :good: Jak chcesz wiedzieć, gdzie kupować niezłe, chociaż nie detailingowe kosmetyki stacjonarnie i bliżej, to polecam sklep motoryzacyjny w Nakle, niecałe sto metrów przed światłami w "centrum" patrząc od strony Tarnowskich Gór. Trochę się znam z właścicielem i nieraz mu podpowiadam, co mogliby zacząć sprowadzać. Np. dzięki mnie mają w regularnej sprzedaży świetny reifengel z Sonaxa. W ogóle Sonax tam teraz dominuje, a wcześniej prym wiodło... Mojeauto. :D Natomiast największe zdziwienie wywołało u mnie dostrzeżenie na ich półce Rain-xa. Jutro zapytam tam o te aplikatory, na pewno da radę zamówić z dostawą na drugi dzień i postaram się przekonać, żeby wzięli ich więcej, bo póki co mają tylko droższe i niekoniecznie lepsze aplikatory gąbkowe Sonaxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gesiu_15 :good: też bardzo lubię kosmetyki Shiny Garage, cenowo wypadają bardzo dobrze, a jakość też jest rewelacyjna przynajmniej tych które już wypróbowałem. Teraz stoję przed dylematem kupna szamponu i chyba padnie na SG Strawberry i od razu wezmę chyba 5l żeby był spokój na długo. Miałem Orange i byłem zadowolony a Strawberry według tego co czytałem jest jeszcze lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.