Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

haha aż mi się przypomniała anegdotka, jechaliśmy ze znajomymi na SCP w zeszłym roku, zawinęliśmy do mrcleanera po drodze na szybkie zakupki. Niuchaliśmy zapaszki w tym strippera. Zakupy zrobione, jedziemy na miejsce i nagle kolega "muszę Wam powiedzieć, że mega spodobał mi się ten zapach, jak się on nazywał, ten spoconej prostytutki" w tym momencie popluliśmy się ze śmiechu. Ot taka anegdotka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzymekM, Jeżeli Prep/Eraser są w stanie usunąć Cure/BSD/UQW za jednym pociągnięciem, to UPC jest tym samym tylko w innej formie ;)

Jeżeli Prep/Eraser nie są w stanie usunąć Cure/BSD/UQW za jednym pociągnięciem, to UPC jest :D

 

Użyłem go na szybkości tylko na tylne nadkola, wiec nie wiele o nim wiem.

Forma rzadkiej pasty, zasycha na biały "kredowy proszek" - jak pasta do zębów :mrgreen: .

Jak po wypracowaniu elementu na mokro od razu się go nie spłucze to zostaje biały nalot i trzeba go ponownie "aktywować" wilgotnym aplikatorem i spłukać.

Aplikacja na mokro jest o tyle fajna, że od razu widać gdzie się ubiło LSP bo powstaje tafla wody ;)

Nie zauważyłem żeby zbierał z lakieru coś więcej niż LSP, aplikator (mikrofibrowy) był czysty po użyciu a lakier nie był cleanerowany od listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.