Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kolega chyba już zmienił talerz na mniejszy, chyba że tak to zniekształca zdjęcie... To chyba 15 mm :)

golden0282 Dobre zabawki :) Duży das mam taki sam, zamiast Makity mam Mirosławę a zamiast małego dasa małego flexa, i też mi więcej nie trzeba 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golden0282, Das 6 Pro+ to 15 czy 21mm? Maszyna głównie do one stepów?

 

Skok 15 mm , kupiłem ją aby mieć coś pomiędzy małym dasem a rotacją i to był trafny wybór , szczególnie za takie pieniądze (około 850 zł z przesyłką z UK) , do one stepów i finishów , bo jednak rotacji chyba nic nie zastąpi. Myślę, że jeżeli ktoś nie posiada żadnej maszyny ,to tego typu DA była by złotym środkiem .

 

 

 

Kolega chyba już zmienił talerz na mniejszy, chyba że tak to zniekształca zdjęcie... To chyba 15 mm :)

golden0282 Dobre zabawki :) Duży das mam taki sam, zamiast Makity mam Mirosławę a zamiast małego dasa małego flexa, i też mi więcej nie trzeba 8-)

 

Talerz 125 mm, akurat taki był założony na maszynę, ale drugi 150 mm też jest w komplecie , a tak z ciekawości spytam , można gdzieś kupić taką polerke ze skokiem 21 mm? W sklepie , w którym tą kupiłem mają tylko 15mm, a w googlach nie mogę znaleźć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widziałem , u nich kupiłem pro + , ale chciałem kupić ze skokiem 21 w tym samym stylu co 2 pozostałe :D ,

 

 

 

golden0282, co powiesz o tym das6 pro+, warto to kupic ?:) Ostatnio właśnie nad nim myślę :) Czy lepiej jak mam rotacje kupić zwykłego das6

 

Dużego porównania maszyn DA nie mam , gdyż w moim posiadaniu były zaledwie Das 6 Pro , flex VRG i teraz Das 6 pro +, do samej rotacji lepiej dokupić pro+, jest mocniejsza niż zwykła pro i ma większy skok , minimalnie mniej poręczna niż mały DAS do nakładania cleanerów i glazów, ale za to dużo lepsza do one stepów czy wykończenia . Kiedyś właśnie do tych celów kupiłem VRG , ale dyskomfort pracy z tamtą maszyną sprawił że pomimo wielu prób przyzwyczajenia się do niej i tak się rozstaliśmy ;) . Ogólnie to chciałem kupić rupesa 15mk2 , gdyż obawiałem się , że zakup tego typu maszyny w takiej cenie (oczywiście w żadnym wypadku nie porównuję jej do rupesa ) będzię stratą pieniędzy jak to czasem bywa przy niektórych markach . Jednak rupes 2 razy droższy niż Das ( w Polsce nawet 3 :kox: ) wiec inne wydatki skutecznie zmusiły mnie na pójście na kompromis . Jednak w przypadku pro+ z czystym sumieniem stwierdzam , że jakość tej maszyny jest adekwatna do jej ceny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw od Shiny Garage :) brakuje jeszcze parę rzeczy sporo kosmetyków nie ma na zdjęciach niedługo zrobię :)

 

12381225_1116904325020834_1024480314_o.jpg

 

W butelce od Interior Cleaner jest szampon Shiny Garage Orange Car Shampoo :) Bo kupiłem baniak 5 l zostało jeszcze z 2 litry czekam aż się skończy i chcę kupić Pink Gloss od SG :D Do środka używam APC 1:10 i TK Natural Interior Dressing (nie było w sklepie Satin Interior Dressing od SG :/ ) . Do felg używam Tugę 1l 30 zł opłaca się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.