Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

No bez jaj :) Masz VAG-owski lakier, po glince i tak będziesz używał jakiegoś cleanera, który usunie to co ewentualnie pozostawi glinka. Było kupić glinkę CarPro Ultra Fine lub chociażby ValetPRO Yellow, stosować z samą wodą i byś na tym lepiej wyszedł niż na tym zestawie Gyeon za niemałą kasę. Czasami warto zapłacić więcej, ale w tym przypadku moim zdaniem nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

KingKong, Jeśli porównujesz glinkę ValetPro Yellow do glinki Gyeona to nie mam pytań... :kox:

Chyba nigdy nie miałeś okazji pracować porządną glinką. I uwierz mi, że w tym przypadku WARTO zapłacić więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glinka geyona dobrze zbiera brudy, ale lubi po sobie pozostawiać ślady. Nawet nie holosy, tylko takie ślady jakby po gumce do ołówka

 

Wydaje mi się, że użyłeś za mało lubrykantu i glinka miejscami pracowała "na sucho" ;)

No bez jaj :) Masz VAG-owski lakier, po glince i tak będziesz używał jakiegoś cleanera, który usunie to co ewentualnie pozostawi glinka. Było kupić glinkę CarPro Ultra Fine lub chociażby ValetPRO Yellow, stosować z samą wodą i byś na tym lepiej wyszedł niż na tym zestawie Gyeon za niemałą kasę. Czasami warto zapłacić więcej, ale w tym przypadku moim zdaniem nie.

 

Używaleś Gyeona, bo odnoszę wrażenie, że nie? Gdzie Gyeon, a gdzie Valet Pro. Według mnie bardzo dobre zastępstwo dla dawnego Sonusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, Też tak mi się wydaje, że powstają one w miejscach suchych, choć na pierwszy rzut oka cała powierzchnia pokryta jest lubrykantem. :dontknow: zawsze psikam powierzchnię na której pracuje, a potem jeszcze kilkakrotnie zwilżam powierzchnię.

Nie zmienia to faktu, że jest to glinka ta z tych lepszych. Do VP nie ma co porównywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aukcja na Alle: Polerka samochodowa 950W + 3 DYSKI 180mm BASS PL (numer aukcji 5597241006).

Co do kuponu - w grudniu, przy jakiś zakupach, otrzymałem mail od mBank z informacją, że jeżeli aktywuje płatność mTransfer Mobilny w PayU to otrzymam kupon zniżkowy na 10 zł. Niestety kupon był do otrzymania do 24 grudnia, a wykorzystać go można do 30 stycznia przy zakupach powyżej 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.