Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Popieram bienka. Rozumiem posiadanie duzych ilosci rzeczy "zuzywajacych sie": apc, pian, qd czy zapachow. Ale taka ilosc sloiczkow mnie osobiscie by przytloczyla. Nie moglbym sie zdecydowac :D Druga sprawa, ze odkad nakladam powloki na samochody w rodzinie to jest spokoj na dluzej i smarowanie siuwaksami odeszlo do przyslowiowego lamusa :)

Duza zaleta sa jednak walory zapachowe. Codzienne wachanie Zymoli czy SV moze zostac nalogiem.

ARTBRABUS, z calego serca zycze Ci abys potrafil i chcial uzywac wszystkiego co masz na polkach by nie stalo i nie marnowalo sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

:good: ale sam się przekonasz, że przy prawidłowej minimalnej aplikacji to te woski starczą żeby wysmarować auta w całym mieście i to po kilka razy hehe :D

Fajne pomieszczenie, praca w takich warunkach to sama przyjemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozamiatane :-o. To na własny użytek czy coś działasz? Jak to wszystko wypróbować :-o

Zamysł miałem żeby robić to tylko dla swych samochodów, potem pojawiła się rodzina, koledzy, ludzie z zewnątrz i wyszło jak zawsze... inni mówią coś innym i trzeba robić samochody znajomym, lecz to frajda więc nie grymasimy.

Każdy myśli że jak do naszego studia daliśmy nazwę, telefon itd, to musimy być już studiem detalingowym, a diabeł tkwi w szczegółach musimy przecież rozliczać się z pracowników, środków które kupiliśmy, więc lepiej było założyć firmę w tym kierunku.

Choć cały czas podkreślam, że robimy to tylko dla siebie, ale co jakiś czas zawsze ktoś podjedzie i namawia nas na jakąś usługę ( mam miękkie serce, więc ulegam jak widzę kogoś z uje..nym samochodem ).

Jeśli kiedyś będę miał nerwa to zamknę garaż na trzy spusty i nie wpuszczę nikogo i będzie jak dawniej garaż tylko dla nas....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: ale sam się przekonasz, że przy prawidłowej minimalnej aplikacji to te woski starczą żeby wysmarować auta w całym mieście i to po kilka razy hehe :D

Fajne pomieszczenie, praca w takich warunkach to sama przyjemność.

 

Wiem ile wosku idzie na furę, lecz chęć posiadania była większa niż racjonalne myślenie.

Może kiedyś mi przejdzie , ale od jakiś czterech lat mam pierd..ca na punkcie wosków.

Powłoki mam na swych samochodach, lecz wosk to wosk ten ostatni sznyt jest bezcenny, zapach to już inna bajka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARTBRABUS, świetna kolekcja. Gustownie urządzone, zapodaj fotki całej dziupli.

I tu właśnie tkwi szkopuł:(

Dziupla jak dziupla...

Nie wiem czy komuś mój gust przypadnie do jego gustu, zaraz zaczną się jazdy, słowa krytyki itd. pisałem już wcześniej w innym wątku, że to co robię, to robię dla siebie, a nie po to żeby ktoś mnie krytykował za jakość fotek czy ilość światła.

Dlatego nie chcę dawać innych fotek, żeby potem odpierać ataki kogoś komu coś nie leży, bo to czy tamto jest źle...

Wczoraj kilka osób namawiało mnie, żeby wrzucić kilka fotek z dziupli, ale stoję w rozkroku i nie wiem czy chcę się denerwować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka rzeczy jest w drodze z kosmetyków, część leci, część płynie, a jeszcze inna czeka na przyjazd do Polski...:)

Wszystko do połowy lutego będzie na miejscu, cały Swissvax jeszcze na półki musi wejść, a będzie tego troszkę.

Jutro porobimy fotki rękawic, pędzelków, szczotek, padów, i wszystkich rzeczy elektrycznych oraz wiader, itd.

Cholera tyle tego jest że nawet nie wiem jak to posegregować:)

 

W takim razie czekam na resztę zdjęć.

Jeśli można prosić o dokładniejsze zdjęcie wosków - nie wszystkie rozpoznaję :)

 

A kolekcja :good::good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka rzeczy jest w drodze z kosmetyków, część leci, część płynie, a jeszcze inna czeka na przyjazd do Polski...:)

Wszystko do połowy lutego będzie na miejscu, cały Swissvax jeszcze na półki musi wejść, a będzie tego troszkę.

Jutro porobimy fotki rękawic, pędzelków, szczotek, padów, i wszystkich rzeczy elektrycznych oraz wiader, itd.

Cholera tyle tego jest że nawet nie wiem jak to posegregować:)

 

W takim razie czekam na resztę zdjęć.

Jeśli można prosić o dokładniejsze zdjęcie wosków - nie wszystkie rozpoznaję :)

 

A kolekcja :good::good::good:

 

A co tu rozpoznawać:)

wszystkie Zymole są oprócz Solarisa

Swissvax będzie lada dzień cały z insignią i innymi v1, v2, oraz utopią i divine

oraz kilkoma niespodziankami:)

i troszkę niższa półka premium oraz dodo itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś kiedykolwiek cokolwiek sprzedawał z SV - pisz PW 8-)

 

OK.

Lecz nie jestem osobą, która sprzedaje coś używanego, mogę pożyczyć, oddać:) ale nie sprzedać.

Jak będzie blisko coś na wykończeniu tooooo może pogadamy, bo i tak nowe będę musiał kupić, lecz do tego czasu to jeszcze chyba daleko.

A co potrzebujesz najbardziej:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś kiedykolwiek cokolwiek sprzedawał z SV - pisz PW 8-)

 

OK.

Lecz nie jestem osobą, która sprzedaje coś używanego, mogę pożyczyć, oddać:) ale nie sprzedać.

Jak będzie blisko coś na wykończeniu tooooo może pogadamy, bo i tak nowe będę musiał kupić, lecz do tego czasu to jeszcze chyba daleko.

A co potrzebujesz najbardziej:)?

 

 

ok to chętnie jakiś Twój używany samochód przyjmę skoro nie sprzedajesz a oddajesz :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybyś kiedykolwiek cokolwiek sprzedawał z SV - pisz PW 8-)

 

OK.

Lecz nie jestem osobą, która sprzedaje coś używanego, mogę pożyczyć, oddać:) ale nie sprzedać.

Jak będzie blisko coś na wykończeniu tooooo może pogadamy, bo i tak nowe będę musiał kupić, lecz do tego czasu to jeszcze chyba daleko.

A co potrzebujesz najbardziej:)?

 

 

ok to chętnie jakiś Twój używany samochód przyjmę skoro nie sprzedajesz a oddajesz :D;)

I tu znowu potwierdzają się moje słowa:)

Wolę oddać rodzinie niż opchnąć jakiemuś nieznajomemu.

Piotrek305 na pewno by ci się żaden nie spodobał, wszystkie czarne:(, brudne,zatyrane i mające mnóstwo kilometrów, porysowane i zachlewione...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek305 na pewno by ci się żaden nie spodobał, wszystkie czarne:(, brudne,zatyrane i mające mnóstwo kilometrów, porysowane i zachlewione...:)

 

 

Teraz jak pokazałeś te foty to takie tłumaczenie nie powinno mieć miejsca :D

 

OK, przejdźmy do konkretów: jaki termin spota w Słupsku? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Nie wiem czy komuś mój gust przypadnie do jego gustu, zaraz zaczną się jazdy, słowa krytyki itd. pisałem już wcześniej w innym wątku, że to co robię, to robię dla siebie, a nie po to żeby ktoś mnie krytykował za jakość fotek czy ilość światła.

Dlatego nie chcę dawać innych fotek, żeby potem odpierać ataki kogoś komu coś nie leży, bo to czy tamto jest źle...

:good: Popieram, prawdziwe i oryginalne podejście, mimo iż przyznaje że mnie też ciekawość zżera żeby zobaczyć jak wygląda całość, ale zrób jak czujesz za słuszne.

A co do kolekcji kosmetyków to na usta cisną mi się tylko trzy słowa: " osz k...a mać! :shock: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnopolskie spotkanie pasjonatów czystych samochodów w Słupsku celem obwąchania wszystkiego!

 

ARTBRABUS :good: jest moc :) niech tylko sił nie zabraknie bo jest czym pracować

 

 

krd z tego co pisałeś to też Ci już miejsca brakuje na półkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.