Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

_Makki_ Jak się spisuje Abrafix od Scholla ?

 

Jest delikatna to po 1. Nastepnie jak lubisz mieciunie BP to jest super a jak nie lubisz to nie jest super :)

IMO jest lepsza niz np BP Kocha, duzo bardziej flexi. Dokladnie taka sama, ktora mialem wczesniej przezyla kilka dobrych lat..

Jest miękki coś ala 3M czerwony z żółtą pianka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na szybko :-] jutro test;D dodam tylko że szampon jest w formie żelu, płyn do szyb daje mocno chemią jak IPA, dressing do plastików delikatnie truskawkowy a detailer nie ma nic wspólnego z zapachem miodu;D raczej zapach jak FK 1000

 

c74684d28e48.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytowaliśmy informacje o QD bo honey bee pachnie może nie tyle miodowo co woskiem Montan. Natomiast QD nano pachnie bardzo mocno Jagodą. Cherish jest wyczuwalny mocno truskawkowo po nałożeniu - szczególnie w lato (w zimę, wszystkie zapachy są praktycznie nie wyczuwalne)

 

Czekamy na test Honey Bee, bo może zapach ma neutralny ale za to swoją powinność spełnia wyśmienicie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój dylemat dotyczący wyboru myki został rozwiązany - na finiszu zastanawiałem się na Kranzle 1132 lub 1152 a Karcherem HD 5/15 - ostatecznie do arsenału dołączył Karcher :)

 

120ae2a3ded4ee29med.jpg

 

dla porównania z moją starą myjką - Lavor Aqua Jet 2800, która intensywnie działa od 3 sezonów, w tym roku przeszła kapitalny remont i śmiga dalej, ale na następny sezon będzie miała pomocnika :)

 

8f9edc2f64bc0e3bmed.jpg

 

a0d3845fd09bc8e1med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie Kranzle?

 

Karchera udało mi się kupić w bardzo dobrej cenie, na serię profesjonalną dają do końca roku możliwość przedłużenia gwarancji do 2 lat, profesjonalny punkt serwisowy na miejscu (Kranzle w mojej okolicy ma jednego dystrybutora, którego odwiedziłem i niestety praktycznie nic nie mają na stanie, sprzedawca raczej mało zorientowany, serwis nie wzbudził mojego zaufania :()

 

Dodatkowo lubię jeśli sprzęt którego używam podoba mi się wizualnie - tu też Karcher jak dla mnie wygrał, choć Kranzle też bardzo fajnie wygląda.

 

Gdybym miał do wydania powyżej 5000 zł myślę że bez dłuższego zastanawiania wybrałbym Kranzle Profi 160 - ale to może w przyszłości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój arsenał zasilili prawdziwi profi zawodnicy ! A co jak się bawić to się bawić :evil:

 

h56UFQg.jpg

 

:D

 

A tak naprawdę to robiłem porządek i przegląd tego co będę musiał skompletować przez zimę , na fotkach nie ma "elektronarzędzi" , pędzelków jest tylko chemia i "szmaty"

 

Trochę padów , słoneczek , aplikatorów , MF i ręczników . Ładnie wyprane i wyprasowane i do suchych pudełek na zimę

gPvoIgn.jpg

DndGknC.jpg

haDexsk.jpg

qMuKe91.jpg

8j6lNMF.jpg

I nowa choroba tfuu HOBBY :lol:

 

mH3heRb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.