Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

GR_BKP, z twojego zdjęcia najbardziej podoba mi się Sonus. Teraz używam Zymola VC i nie do końca mnie przekonuje. Poza tym średnio go widać przy nakładaniu przez co zużyłem 1/4 butelki na jedną aplikację :oops: Rodzaj plastików to też ważna sprawa. W octavii nieźle odrzywił mięciutkie plastiki ale w Lancerze z koreańskimi plastikami efekt jest gorszy niż po autolandzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z Vinylu

 

Vinyl'e są dziwne, w sensie nie wszędzie pasują. Często też po dotknięciu Vinyla zostają "paluchy". Dochodziłem już do wniosków, że może na bardziej oldschoolowe auta ten preparat - ale nie. Na "dziadkach" też był problem. Najlepiej spisał mi się (ten tańszy) na beżowych plastikach w starych "amerykańcach i amerykański japońcach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A tutaj mój klęcznik, oraz narzędzie na pędzelki i szczoteczkę do zębów podczas pracy (opakowanie po wacikach do "uszu") W końcu mam je zawsze pod ręką w jednym miejscu, bezpieczne bo niczym się nie pobrudzą ani niczego nieodpowiedniego nie zaplamią APC :mrgreen:

59442ad59d425_klcznik.jpg.77629bfe7d16a83b97581a65840619f0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.