Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Albo kupić dwa wiadra 10l np z OBI które są mniejsze szerokością, bo ja takie mam i oryginalne separatory przycinałem. Więc pewnie te też by mógł obciąć i wtedy by mogło być ok. Jak coś mogę ci zmierzyć średnicę i sobie porównasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powalla, wszystko zależy do czego użyjesz dany produkt i jakie masz wobec niego oczekiwania, porównywac Lime do silnego Nielsena, to jak porównac pianę owocową Fruit o neutralnym ph do Tenzi Trucka. Lime jest produktem przeznaczonym do wnętrza i w tym celu został opracowany. Do silnych zabrudzeń jest Red Devil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lime jest produktem przeznaczonym do wnętrza i w tym celu został opracowany. Do silnych zabrudzeń jest Red Devil.

 

Dlaczego w Waszym sklepie wprowadzacie ludzi w błąd???

Shiny Garage Lime APC to skuteczny, wielozadaniowy koncentrat do czyszczenia.

Bez problemu może służyć do prania tapicerki, czyszczenia elementów plastikowych czy komory silnika.

 

pranie tapicerki 1:20-30,

cięższe zabrudzenia 1:3-10.

 

Pojemność 1L

Z tego opisu raczej nie wynika, że to produkt przeznaczony wyłącznie do wnętrza...

 

porównywac Lime do silnego Nielsena, to jak porównac pianę owocową Fruit o neutralnym ph do Tenzi Trucka.

Dlatego tak dużo ludzi używa APC Nielsen, bo sprawdza się przy silnych zabrudzeniach oraz mocniej rozrobiony przy delikatnych zabrudzeniach w wewnątrz samochodu. Szkoda, że zapach SG nie jest drażniący w zamkniętych pomieszczeniach to byłby jakiś plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.