Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kamilgt, Eryczek, opis apteki: od lewej: Glissante (0,5 l nowe), Presto (stare- wersja 'individual'), Rapidwaxx (nowy), Esclate Lotion (stare), Presto (nowe), Snowcake (nowy), Glissante (0,5 l nowe), Aqua Angel (stare); z tyłu jest Glissante (0,5 l stare po tjuningu). To tylko kosmetyki- nie będę im robił zdjęć pod różnymi kątami ;):lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

tukolarz, spoko ;) . Chciałem się tylko dowiedzieć co jest co bo etykiet nie widać.

Używałeś może już nowego Glissante? Ja mam tego starego i jestem nim zachwycony ale ciekawi mnie jego najnowsza wersja :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Zapach: średni, ale mi nie przeszkadza, trochę przypomina stary barek, lub perfumy faceta będącego w kryzysie wieku średniego (jak to taki jeden go opisał). Nowym Glissante myje się podobnie jak starym Aqua Angel: oba mają tajemnicze polimery, więc po spłukaniu zostawiają minimalna warstwę "polimerowo-woskową"- osuszanie poprzez przyklepywanie ręcznika nie do końca tu działa i trzeba wytrzeć lakier przesuwając ręcznik lub użyć QD. Piana jest na takim samym poziomie. Stare było bardzo fajne, nowe jest jeszcze lepsze (śliskość, wydajność, łatwość spłukania, kompletny brak water-spotów, poprawa look-u przy pomocy polimerków- wszystko na trochę wyższym poziomie), ale ma gorszy zapach. Coś za coś... W pomieszczeniu zamkniętym wolałbym myć starym Glissante lub Aqua Angel :).

 

No i najważniejsze: na początku jakoś specjalnie nowe PA mnie nie urzekły, ale po kilku użyciach zauważyłem, że na lakierze jest widocznie mniej kurzu na drugi dzień (czy to szampon, czy QD czy cudo- Esoteric). O Esoteric-u troszeczkę napiszę, bo to całkiem ciekawy produkt. BTW. cholerstwo siedzi na daily-carze od połowy września i nie chce zejść :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do takiego pomiziania po zewnętrznej stronie felgi się nadaję ;) Jeśli ktoś ma prosty, nie skomplikowany wzór felgi, to tak żeby trochę odczyścić to jak najbardziej ;)

Fakt są miękkie, ale ta z długim ramieniem do nadkoli jak najbardziej się sprawdza i u mnie zdaje egzamin. Chociaż jakakolwiek szczotka na dłuższym "kiju" zda egzamin, ale ta jest bardziej "detailerska" :-]

Niestety trochę rysuję felgi, chyba, że będzie idealnie czysta i płukana, to może się obejdzie, ale mikro ryski i tak będą bo włosie nie jest super miękkie. Ale tragedii nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Desirable 100ml z linku powyżej ;)

 

Desirable to to samo co AF Desire, więc jest :song::song::song:8-)8-)8-)

 

link do testu:

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 26&start=0

 

 

Odmrażaczy 5sztuk, bo codziennie rano wyjeżdżają 3 fury, a garażu brak :/ każdy ma swój i w zapasie dwie sztuki, jakby przypadkiem w jednej furze znalazły się dwa i rano ktoś nie miał itp.

Tak samo jest 5 skrobaczek i szczotek :mrgreen:

 

 

Piotrek Trima użyłem na civica i sprzedałem a teraz dziewczyna ma nową furę i trzeba też tam trochę plastiku zabezpieczyć, nie tyle co w saitcu, ale też nie mało ;)

 

Saszetki to CS Blok kupione na wyprzedaży :

 

http://www.detailer.pl/sklep/802-califo ... conut.html

 

ale jeszcze nie wiem jak je ugryźć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odmrażaczy 5sztuk, bo codziennie rano wyjeżdżają 3 fury, a garażu brak każdy ma swój i w zapasie dwie sztuki, jakby przypadkiem w jednej furze znalazły się dwa i rano ktoś nie miał itp.

Tak samo jest 5 skrobaczek i szczotek

 

Just 5 - rozumiem, ja tej zimy "dorobiłem się" blaszaka, ale odmrażacza jeszcze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.