Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Coś w stylu "Nie moc lecz technika robi z ciebie zawodnika.. "

niby tak tylko że ja tam lubie sobie sam coś potestować a nie tylko opierać się forumowych testach, cięzko jest być dobrym detailerem pracując na dwóch środkach bo powierzchni, lakierów itd jest tyle że było by to mało wykonalne...Czemu mam kilka szamponów? bo lubie umyć sobie auto raz tym a innym razem czymś totalnie innym- analogicznie nie jem cały miesiąc tylko i wyłącznie kotleta schabowego z kapustą :lol: Co do samego kosztu kosmetyków- w zasadzie nie wiem dlaczego się tłumaczę ale- po pierwsze nie kupiłem tego jednego dnia, uzupłeniam na bierząco, dwa że nie mam w tej chwili innego hobby, obiecałem że nie będę pakował kasy w auto i się tego trzymam...nie pale, nie pije, nie szlajam się jak menda po mieście :D siedzę grzecznie w domu, na co mam wydawać pieniądze? :P życie jest jedno, na tyle mnie doświadczyło że wiem że jak jest tylko możliwość to trzeba z niego korzystać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

daniels Doskonale Cię rozumiem.. źle mnie zrozumiałeś. Sam już wydałem ponad 4k na kosmetyki itd, kilka wosków czy cleanerów szamponów QD itd.

Chodziło mi bardziej o miewania kompleksów o to że nie mam np wosku za 1k.. :)

Ale jeśli kogoś stać i ma na to ochotę to kto komu zabroni! :) Też bym tak robił :)

Cieszę się z tego co mam i gitara ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mój mały zestaw , ciągle czegoś brakuje i zawsze jest coś co można dokupić . Ale myślę że jak na początki to źle nie jest biorąc pod uwagę że "detajling" wciągnął mnie wiosną tego roku

2n8l.jpg

7hdm.jpg

 

Na fotce nie ma kilku padów , "kilku" MF , maszyny i pianownic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propekMONTER pierwsze zdjęcie, co masz w tych 2 butelkach Autoglyma? Ta "zamykana" po ile chodzi, od Marka? Plakat/folia gratis do zamówienia, czy kupowana?

 

Jak się sprawuje Rapid Detailer i ScreenWash ?

 

Jeszcze mnie interesuje De-Icer ale pewnie jeszcze nie wiesz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej z atomizerem Rubber Cleaner Plus, druga radiant wax. Nie znam ceny, ale pewnie coś około 10zł. To są reklamówki, mam już 7 - oklejam nimi garaż :kox:.

Rapid Detailer jest super, przyciemnia i nadaje śliskości. Jego największą wadą jest brak zapachu. Początkowo miał być jako "to gorsze" do nie moich samochodów, ale wyszło całkiem inaczej :song:

ScreenWash też jest świetny, dobrze czyści szybe, nie zostawia po sobie syfu tak jak inne.

 

De-Icer też mnie interesuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.