Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

maq, Spokojnie. Poczekam do jutra.

 

Chyba nie ma sensu fatygować kolegi :)

http://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?s=f3b7915cb7108049f6e6bd40d414c4b1&t=307202

10 zdjęcie, jest porównanie.

 

Gyeon - Detailing World

A tutaj trochę więcej o produktach.

Zresztą w dziale partnerów DS_Tomek wyjaśnia różnicę między CarPro, a Gyeonem :)

 

Jakaś mała się ta rękawica wydaje przy CarPro. A teoria o miększych włoskach jakoś mnie nie robi. Raczej różnica nie zauważalna. Aczkolwiek na pewno jest to Top rękawica, bo jak by inaczej, jeśli to włosie z merynosów. Jedynie może w czasie mycia jest jakaś różnica in plus, ale... no właśnie, ale czy aż tak duża żeby to w ogóle poczuć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Z tego co widze to rekawica Gyeon wyglada prawie identycznie jak ta od Gtechniq czy WWL Artemis :)

Jesli jest to ten sam twor, to jest to dosc sensowna alternatywa do CarPro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rickson, Pytanie może i po % ale w sumie wcale nie takie głupie. Na stacji mam właśnie obudowany i wyciszony gąbką kompresor (w zasadzie kompresorek - popierdółka) ale jest dużo, dużo ciszej.

Tylko przerobić tą skrzynkę transportową i jazda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie bedzie super szczelne to powietrze zassie, ale panowie nie wzieli pod uwage ze taki kompresor generuje spora ilosc ciepla i zamkniety moglby sie "gotowac" ale robiac obudowe z glowa z otworami wentylacyjnymi napewno znacznie wiczyszy jego prace. A moze czasem okazac sie obudowa zbedna po kompresor w innym pomieszczeniu halasuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazuka- Jak ten Auto Glym ? warty do klimy ? mam straszny problem z zapachem :zly:

 

Sam nabyłem autoglyma, ale jeszcze nie stosowałem. Za to już 2 razy stosowałem Loctite Hygiene. Bardzo dobry środek. 20 minut, pozostawia fajny mentolowy zapach. Pół roku bez niedobrego zapachu z klimy. Ostatnio widziałem, że serwis VW się na niego przerzucił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.