Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

coobah, mnie tempo, plak i formula 1 - ominęły.

Ja zacząłem od Sonaxa i Car Plana :-] I pamiętam ze znalazłem kiedys w necie sklep SVa z woskami od 285 zl :kox:

Uznałem wtedy ze trzeba być wariatem żeby kupić wosk za tyle kasy :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MateoMK, dokładnie tak jak mówicie. Najpierw inwestowałem w megsa, teraz zaczynam nabywać środki troszke z wyższej półki. Natomiast zostane napewno przy megsie jeśli chodzi o szampon gold class i endurace do opon bo jestem z tych środków zadowolony.Natural shine do kokpitu też jest ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, nie tylko Twoje... pierwsze 500zł wydane na detailing to był właśnie Megs i podejrzewam, że każdy kto zaczynał jakieś 3-5 lat temu to tez prawie wszystko miał od nich :)

 

Ja ani jednego Megsa jeszcze nie zakupiłem i jestem z tego dumny 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, nie tylko Twoje... pierwsze 500zł wydane na detailing to był właśnie Megs i podejrzewam, że każdy kto zaczynał jakieś 3-5 lat temu to tez prawie wszystko miał od nich :)

 

Ja ani jednego Megsa jeszcze nie zakupiłem i jestem z tego dumny 8-)

Endurance'a, UC czy nawet Glass Cleaner'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colliego

 

Colli mimo że to taki detailingowy Entry Level, to po czasie stwierdzam, że warto go mieć w arsenale :) i daleki jestem od szyderstw pod jego adresem. (mam już ze trzy lata zdarza się że wlatuje na auto, a na felgach jest zawsze) 8-)

 

Jak pogoda i chęci dopiszą Tardis ruszę jutro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siostra kupila w Irlandi za 25zł na nasze Endurance'a to mozliwe ?

 

Możliwe to jest , gdyż nieraz można znaleźć dość fajne promocje , np kupujesz 2 + 1 gratis kilka razy udało mi się kupić produkty autoglyma w markecie typu OBI na takich promocjach , Na Megsa jak do tej pory jeszcze na żywo nie trafiłem , ale normalne ceny są porównywalne z polskimi może nawet z 10 % droższe .

 

 

wojciechch, daj znać jak ten Tardis

 

 

Raz go miałem i jakoś nie przypadł mi do gustu , o bezdotyku raczej nie ma mowy ,gdyż zanim do końca rozpuści smołe to zaschnie ( próbowałem w różnych temperaturach ) . Porównywalny z tar removerem autoglyma , nawet chyba kolor taki sam . Do sanesolva czy pricka nie ma startu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek, nie tylko Twoje... pierwsze 500zł wydane na detailing to był właśnie Megs i podejrzewam, że każdy kto zaczynał jakieś 3-5 lat temu to tez prawie wszystko miał od nich :)

 

Ja ani jednego Megsa jeszcze nie zakupiłem i jestem z tego dumny 8-)

Endurance'a, UC czy nawet Glass Cleaner'a?

 

No dobra, Glass Cleanera mam, złapaliście mnie :-]

 

PS> miałem jeszcze Plast-X przez chwilę , ale szybko się sprzedał :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.