Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

maciety1989, ja sobie zrobiłem wozidła do wiaderek w inny sposób. Kupiłem w Leroy'u wiadro większe niż to w które wlewam wodę do mycia, przykręciłem do niego 5 kółek sylikonowych żeby dobrze śmigały po kostce itp. Nie pamiętam ceny wszystkich komponentów, ale najdroższe były kółka :-) Do takiego wozidła wstawiam wiadro z wodą i śmiga aż miło. Mam takie dwa zestawy i zdają egzamin. Jak pstryknę fotki to wkleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś ma ochotę wydać taka kwotę na wiadra to ja nie mam nic przeciwko temu... :good:

 

Uff, ulżyło mi, bo już zacząłem je pakować żeby zwrócić. :lol:

 

stare powiedzenie "kto bogatemu zabroni"... :P

też myślałem o tych wiadrach ale cena jak dla mnie więcej niż zaporowa !! więc muszą mi wystarczyć wiaderka z casto :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, ulżyło mi, bo już zacząłem je pakować żeby zwrócić. :lol:

Nie no... bez jaj. Aż tak to się subiektywnymi odczuciami nie sugeruj. Kupiłeś, gratulacje, niech Ci służą długo :good::ad:

stare powiedzenie "kto bogatemu zabroni"... :P

też myślałem o tych wiadrach ale cena jak dla mnie więcej niż zaporowa !! więc muszą mi wystarczyć wiaderka z casto :dontknow:

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosemeyer, ja też sobie kiedyś takie strzele :good:

a masz taką blaszkę do złączenia obu wiaderek? (bo zdjęcie mi się nie chce powiększyć i nie widzę co tam masz z tyłu)

 

blaszka za 70zeta jest oparta o ścianę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Adrianeo, hehe no mam nadzieję, kiedyś widziałem, jak ktoś prowadził szorowarkę dwom palcami :) ,a przyda się głównie do czyszczenia magazynu i sklepu (który niebawem będziemy otwierać), prana dywanów (miękką szczotką) i krystalizacji marmuru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EXCEDE, Najwygodniej i najlepiej Ci będzie jak pochylisz ją do wysokości pasa :) jak weźmiesz wyżej dużo trudniej jest ją opanować :P

 

P.S kierowanie dwoma palcami to nie problem jak się ma już jakieś doświadczenie z maszynami tego typu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic więcej nie kupuje :)

Prawda jest taka, że gdyby nie okazje (zarówno na forum, jak i w sklepie którego nie wiem czy mogę reklamować, ale miał super ceny z okazji rocznicy) to mój zestaw byłby o wiele skromniejszy.

 

PS. zapomniałem, że mam jeszcze TENZI TENZON CLEANER 750ML, TENZI TEXWASH GT 500ML i jakieś W5 z lidla o których nie warto wspominać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.