Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

geno, widzę dużą butlę Connoisseur Rapidwaxx :good:

będziesz zdawał relację z pracy z tym QD?

jak masz zamiar go używać? jako wosk czy jako QD? a jeśli jako QD to jak często?

czy używałeś kiedyś SV Nano Express?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie do docierania zymoli :mrgreen:

 

wg mnie, żeby rapidwaxx dobrze działał musi mieć pod sobą wosk. nałożony na samochód, który nigdy nie widział wosku średnio działał, tzn pojawiły się kropelki a nie tafla wody i taki stan stan się utrzymuje ale bez szału. za to na wosku który już powoli się żegnał bardzo ładnie zrzuca wodę już od trzech tygodni pomimo mycia tylko proszkiem przez ten okres :o

 

no ale ja to różne rzeczy widzę, więc trzeba zapytać kogoś bardziej doświadczonego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

kamilgt, ja nigdy nie widziałem Connoisseur Rapidwaxx "w akcji".

Moją wiedzę czerpię z pytań którymi zanudzałem SJaka a ten pisał że to QD na co trzecie - czwarte mycie...

Sorki, doczytałem - to Carnauba Arts jest płynnym woskiem a nie Rapidwaxx :song:

 

Obecnie przeżywam euforię z użytkowania SV NE i zastanawiam się czy Rapidwaxx to będzie coś podobnego :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio do arsenału wpadły:

 

20120816235.jpg

 

20120720144.jpg

 

# ręczniki WWL Daimos i Alladin :good::good::song:

# Szampon BriteMax CleanMax - świeeeetny jagodowo-winogronowy zapach, super piana, jestem bardzo zadowolony z zakupu :good:

# czerwony aplikator - trochę się go obawiałem ale okazało się, że niepotrzebnie, bardzo fajnie sprawdza się z cleanerem, którego mniej zużywamy bo wystarczy docisnąć aplikator do panelu i z dziurek wychodzi cleaner ;)

# SNB Sanesolv - wiadomo, pierwsza klasa :-]

# Shiny Garage Bug Off Insect Remover - były gdzieś testy na forum, potwierdzam, że jest jak najbardziej w porządku :good:

# PA Sensitive Venus - przyjemny zapach, jeszcze nie stosowałem na plastikach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.