Skocz do zawartości

Polerka felg aluminiowych


Gość koggi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 956
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Możesz spróbować dotoczyć u tokarza :) bo jak felga dość rzadka to inne opcje mogą być problematyczne :)

 

Szukałem na allegro po średnicy dekielka ale za dużo to tam nie ma i chyba bede musiał dotaczać chyba ze dostane gdzies uniwersalne, stare mam w bagażniku wiec chyba udam sie po sklepach z akcesoriami samochodowymi i moze znajde gdzieś takowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekielek na cały ten otwór duży, dostałem od gościa dekielki przy zakupie tych felg ale bym musial je przemalować lub cos bo wygladają identyko jak teUSUNIĘTO ZE WZGLĘDU NA NARUSZENIE 17. PUNTU REGULAMINU tylko nie sa wypuknięte tylko bardziej płaskie ale ten sam wzór jest a mi sie to wogole nie podoba i zastanawiam sie czy na czarno by ich nie pomalować ale czy to bedzie pasowało do tych felg po polerce które wlasnie robie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają ok, ale trzeba było zwalić oponę i zalać lakier za rant ;) - ja tak robię, później nie ma niespodzianek po przyłożeniu karchera i latającym srebrze :roll:

 

jest zalane "za rant" bo taśma nie dotyka do rantu tylko przyklejona do opony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robota wykonana dobrze :good:

 

dzięki, jak na pierwszy raz :)

 

Jak coś się będzie działo, to będzie poprawka bez opony choć bałem się trochę, że ten lakier będzie miększy niż oryginał i mi go porysują przy zakładaniu opony :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbys podac jakiego podkladu uzyles i jakiej farby ?

 

farbę miałem dobrać u lakiernika, jednak doszliśmy do wniosku że pasuje kolor spraya firmy Car-Rep (http://www.gakra.pl/carrep.php?id=13) i taki kupiłem. Lakiernik doradzał dobrze przygotować powierzchnię/zmatowić i bez podkładu da radę więc położyłem sam lakier po przejechaniu wcześniej rantów: 120 -> 240 -> 800/1000 -> 2500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile zeszło na malowanie felg?;] bo się zastanawiam ile kupić;P

 

Ja kupiłem jednego spraya, bo malowałem tylko jedną felę, na próbę, ale w sumie chce 2 szt pomalować, więc spokojnie 1 spray powinien wystarczyć. Położyłem 3 warstwy farby a dziś poszedł klar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi, że kładziesz klar na farbę w sprayu która jest w połysku, powinieneś w takim razie tą powierzchnie zmatować bo klar nie będzie się trzymał. Klar kładzie się na bazę i to w krótkim odstępie czasowym, a baza jest matowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.