Skocz do zawartości

Zegarkowe pitolenie:)


Rekomendowane odpowiedzi

Co powiecie o takim klasycznym sprzęcie:

 

http://luxtime.pl/pl/p/Zegarek-CITIZEN- ... -55EE/3913

 

Automat (100m, szkło mineralne, stal) w kwocie 740,00 PLN? (za tyle mogę go kupić w sklepie stacjonarnym)

 

Czy lepiej dopłacić 200pln i brać kwarcowy, z serii titanium eco drive, także 100m, ale szkło szafirowe i tytan

 

Rozważam też Certinę lub Tissota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w necie natrafiłem na coś takiego połączenie multitoola i zegarka szwajcarskiego :kox::-] jak dla mnie genialny pomysł :good:

montre-bracelet-leatherman-tread-qm1-couteau-suisse-2.jpg

24fd45_b1465c2cf8384603aaba46c575c6b137.jpg

Każde oczko w bransolecie jest oddzielnym bitem i są dwie wersje jako sama bransoleta i jako zegarek (niestety nie znalazłem info co to za mechanizm). Cena niestety tez jest dośc wysoka jak to zwykle za leathermana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przymierzam się do zakupu nowego zegarka.

Mam wielką rękę (25 cm w nadgarstku) i szukam czegoś odpowiednio dużego (średnica koperty ok 50 mm).

Cena +/- 1000 zł.

 

Po głowie chodzi mi Casio EFR - 538 lub Festina F16680.

 

Co Waszym zdaniem będzie lepsze?

Może macie jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Festinę z niższej półki - 16234/i - 3,5 roku bez żadnych problemów. Wcześniej też miałem tej marki - również bezproblemowe użytkowanie. Markę mogę polecić. Sam się zastanawiam nad zmianą na 16680/4. Ale po głowie chodzi mi też Fossil JR1437 nate fuel trend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj założyłem pierwszy raz w tym roku swojego automata. Czasem do garniaka ubieram go lub koszuli. Z reguły Ediffice mam. W oriencie stu letni kalendarz ale działał do poprzedniego roku. Szkoda. Taki orient:

index.php?mod=22&showImage=getFromProduct&pid=1253&type=guardImageSize&w=600&h=400&f=file.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój dostałem od ojca. Kiedyś zepsuł się jemu, ktoś coś próbował naprawić i nie dał rady. Oddałem do zegarmistrza, dokupiłem nową bransoletę a potem dwa razy zbiłem szybkę ;) Zegarek bardzo ładny, lekki no i automat. Kiedyś sprawdziłem i po 8h noszenia odstawiłem do pudełka. Pracował jeszcze 38h :good: Nie ma wskaźnika "naładowania" sprężyny. Nówka powinna pracować 45-48h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.