Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

znalazłem dziś w szafie mój poprzedni LG G2 mini, okazało sie po włączeniu że nie wszystkie funkcje działają, tzn moge odblokowac telefon, przewijać Menu, ale np nie moge skasować wiadomości czy wejśc w aparat, po dotknięciu nie ma żadnej reakcji telefonu. Ktoś wie czy to sie da naprawić ? dałbym go bratankowi młody jest to by sie cieszył ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast męczyć tmobile nie lepiej rozgrzać amg lub 3 i skoczyć do Berlina? Dla mnie zmiany w 7 sa tak małe ( mowię o małym a nie plusie ) ze bez sensu przesiadać sie z 6s. A co do kolorów to i tak pewnie większość z Was nosi etui to co to za różnica jaki kolor :)

 

A co do mini Jacka to ostatnio z 4 lata temu podłączyłem słuchawki po kablu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 6 za 2 miechy skończy 2 lata, więc wiesz :) Zakup za gotówę też jakoś za bardzo mi się nie uśmiecha, bo jednak te 3,5k kafla trzeba wywalić ;) Zero etui czy szybki i rozwalił mi się dopiero jakiś miesiąc temu. Z ubezpieczenia dostałem nowego i po temacie. Więc chyba dlatego wolę iść w stronę abo z ubezpieczeniem niż wyłożeniem całej sumy u nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam tylko na dostępność w ispocie u mnie w mieście i w kieszeni ląduje 7-ka 32GB czarny mat.

 

Brak złącza słuchawkowego mnie nie przeraża. Belkin już rozwiązał mój główny problem, tj. stworzył przejściówkę umożliwiającą jednoczesne słuchanie muzyki i ładowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie ogarne tego fenomenu srajfona :D no, a na pewno troche czasu jesszcze musi uplynac ;)

 

To po prostu jest bardzo prosty w obsłudze telefon jak kiedyś Nokia. Ja z kolei nie rozumiem polityki cenowej apple. U jednego z operatorów do dnia dzisiejszego iPhone 5s 16GB kosztuje ponad 900 zł przy abo za 70 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.