Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Nie powiedziałbym, ta fotka była robiona S6 wieczorem, bez lampy. Jak na telefon jest moim zdaniem bdb, szczegolnie jak porównuje z Note'm 2 i moim służbowym A3.

 

be5eb685d6ca71a3.jpg

 

S7 ma ponoć jeszcze lepszy aparat.

Do wyjścia S7 za najlepsze aparaty uchodziły te w S6 i LG G4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy telefon?

 

Iphone6+, ixperia 5 premium czy windows lumia 950?

 

Chcę łatwości obsługi i najlepszych zdjęć/filmów. Ma ktoś wiedzę?

 

 

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj ... ecane.html

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj ... ilmow.html

http://www.spidersweb.pl/2015/04/aparat ... nking.html

Poza tym jest temat z telefonami ;)

 

 

Jeszcze dodam od siebie, że raczej S7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Kolego nie zrozum mnie źle, ale nie ma szans abym naganiał im kasę tam klikając w te linki. Chodziło mi raczej o porównanie użytkownika tutaj, może ktoś już stał przed takim wyborem bez dostawania grantów czy jakiejkolwiek innej korzyści za swoje "testy" czy mizerne opisy, jak np ten z Lumii "ten sam aparat co w 930 tylko przeprogramowany to musi być lepszy " - Żartujesz? :lol:

Widać znowu będzie zakup "paluch do dzioba i wyczuwamy wiater" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy telefon?

 

Iphone6+, ixperia 5 premium czy windows lumia 950?

 

Chcę łatwości obsługi i najlepszych zdjęć/filmów. Ma ktoś wiedzę?

Do zdjęć Lumia bez dyskusji. Prosty test na fotkę w pomieszczeniu przy sztucznym świetle i wszystkie wspaniałe flagowce robiące na zewnątrz piękne jak kartki pocztowe fotki magicznie albo dostają ziarna wielkości grochu, albo wyłażą plamy ze sztucznego rozmycia w widoku 1:1 piksela. Łatwość obsługi iPhone/Lumia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylbym taki pewien lumii. Patrząc na test to lumia cienko wychodzi, dlatego dalem link żeby każdy sam zobaczył.

 

Chcesz porównanie telefonów za kilka tysięcy od zwykłego użytkownika. Myślę że to nierealne, więc klikaj w linki albo kupuj w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz porównanie telefonów za kilka tysięcy od zwykłego użytkownika. Myślę że to nierealne, więc klikaj w linki albo kupuj w ciemno.

 

 

Może jakbym pisał na forum o proszkach do prania, albo do pieczenia. Tu jesteśmy na portalu o luksusowym widzimisię. O zachciankach. O ludziach co mają fazę na kupowanie wiadra za 100PLN.

Wydaje mi się, że jest też wielu co ma taki typ telefonu i nie widzi w tym nic szokującego. Ja też nie widzę. Chcę taki, bo już dawno nauczyłem się, że tylko te z wyższej półki są...zmontowane jak coś z wyższej półki :D

Tylko się nie spinaj kolego, proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mod=Piotrek]Panowie przeniosłem Wasze posty do działu o Telefonach, tu spokojnie możecie dyskutować ;)

 

mbieniek, Odpowiadałeś na dwa różne pytania, więc po przeniesieniu pierwsza nie ma sensu w nowy wątku. Usunąłem, przepraszam ale inaczej się nie da . Wklej jeszcze raz jak chcesz ;)

 

patrykBmw95 Czy spryskujesz czymś panel do wycierania pozostałości pasty? Jakimś zmywaczem silikonu? Czy pady są na pewno czyste? Te rysy tam nie wyglądają na koliste, ta po prawej grubsza czy to jakieś złudzenie?
[/mod]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lumia 950 poki co tyłka nie nie urywa, tak samo jej aparat tutaj o wiele lepszy jest w 930.

Xperia z5 premium czesto występowały z wadliwym aparatem

IP6+ tu się nie wypowiem bo nie miałem go w ręce

Ja bym się zastanowił nad Samsungiem s7 lub poczekać na huawei p9 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mbieniek, nie ma co się zastanawiać - bierz iPhone'a Gwarantuje że będziesz zadowolony :good:

Dokładnie tak! Jeszcze nie znam osoby która po przejściu z np androida na IOS wróciła by z powrotem do andka ;)

 

Dla przykładu powiem Ci tak, sam osobiście byłem jednym z najwiekszych hejterów iphonów dopóki nie kupiłem swojego pierwszego urządzenia z jabłkiem na obudowie.

 

Przez pierwsze 2 tygodnie wyklinałem pod nosem i miałem ochotę go juz sprzedać, obecnie nie zamieniłbym go na nic innego ;)

Pamietaj ze najbardziej boli zakup pierwszego iphona. Nastepnę modele kupuje sie dokładając po +- 300-400zł bo te urządzenia wspaniale trzymają cene :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przykładu powiem Ci tak, sam osobiście byłem jednym z najwiekszych hejterów iphonów dopóki nie kupiłem swojego pierwszego urządzenia z jabłkiem na obudowie.

 

Podobnie miałem z Sony - kupiłem Z1 i początkowo nie byłem zadowolony - po samoistnym uszkodzeniu się wyświetlacza i nie uznaniu gwarancji przez gwaranta obiecałem sobie: nigdy więcej Sony. A teraz mam Z5 i jestem zadowolony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

625152 Dokładnie tak! Jeszcze nie znam osoby która po przejściu z np androida na IOS wróciła by z powrotem do andka ;)

 

to widocznie znasz mało osób :D

 

Ja jestem taką osobą, a korzystałem z jabłek regularnie przez kilka lat od 3g po 6 ;)

 

to musiało być dla Ciebie naprawdę smutne :D

 

Z moim kręgu znajomych i ich znajomych na takową osobę sie nie natkneliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

625181 to musiało być dla Ciebie naprawdę smutne :D

 

no widzisz, a ja znam kilka taki osób i zapewniam Cię, że zmiana telefonu mnie nie smuci

 

dla mnie iphone ma niezaprzeczalne zalety w postaci najlepiej dopracowanych aplikacji, łatwości obsługi i to o czym wspomniałeś wcześniej, bardzo dobrze w PL trzyma cenę, co roku dopłacając te 300-400 zł. można spokojnie przesiadać się na nowszą generację sprzedając poprzednika

 

mi po prostu się znudził, z drugiej strony 6s niczym nie zachwycił więc decyzja była taka a nie inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lumia 950 to telefon z niedopracowanym (niestety :( ) windowsem phone 10. Miałem wszystkie wersje od wp8 w mojej lumii, kolega testował w lepszych modelach i skończył na 930. Fakt, że tam sprawdzaliśmy jak to działa po aktualizacji "fast ring" czyli można było się spodziewać błędów ale była katastrofa. Aparat aparatem, jest świetny już w 930 ale poza moimi informacjami internet niestety krzyczy o tym że 950 to cholernie droga słuchawka z systemem w wersji beta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

625181 to musiało być dla Ciebie naprawdę smutne :D

 

 

dla mnie iphone ma niezaprzeczalne zalety w postaci najlepiej dopracowanych aplikacji, łatwości obsługi i to o czym wspomniałeś wcześniej, bardzo dobrze w PL trzyma cenę, co roku dopłacając te 300-400 zł. można spokojnie przesiadać się na nowszą generację sprzedając poprzednika

i z tym zgadzam sie w 100% :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był ciekaw co wybrałem to, poszedłem po najprostszym, najprzyjemniejszym i ... najdroższym wariancie. Po prostu poszedłem i kupiłem iPhone 6S 64gb w jedynym słusznym kolorze space gray :D tym razem mi miejsca nie braknie ;)

Jakiej kolwiek opcji bym nie rozważał ta wydawała mi się najlepsza. Co do iPhone mam sentyment (przez mojego 5s, który jest genialny), a po drugie mam pewność, że nigdy mnie nie zawiedzie, a do androida jednak takiej pewności nie mam ;)

Przy okazji nie muszę się martwić o baterię, bo wiem ile wytrzyma przy moim użytkowaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy. Od wczoraj nie działa mi apka Sklep play i youtube. I ogólnie zauważyłem, że telefon się przymulił. Uruchomienie ponowne, czyszczenie cache nic nie pomogło. Przeskanowałem antivirusem również nic. Macie jakiś pomysł? Hard reset zostawiam jako ostateczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni testuje mojego Galaxy S7 i muszę stwierdzić, że spoko zabawka.

 

Po przesiadce z S4, różnica jest dosyć spora i zauważalna. Podejrzewam, że ktoś kto miał S6, nie poczuje wielkiej presji na zmianę, ale użytkownicy starszych flagowców z serii S nie powinni czuć się zawiedzeni.

Na plus mega dobry aparat, szczególnie w złych warunkach oświetleniowych. Tam gdzie na fotce z Iphona 6 czy galaxy S4 jest totalna ciemnica i nic nie widać, S7 bez flesza robi fotkę na której widać wszystko jak na dłoni... Mi akurat trafił się wariant i sensorem Samsunga (isocell-britecell czy jakoś tak). Inna sprawa to błyskawiczny autofocus i bardzo dobra stabilizacja. W końcu nie będę się wkurzał jak po zrobionej relacji, okazuje się, że 50% zdjęć jest poruszonych albo niewyraźnych.

Co do szybkości działania to jest dobrze, ale mój S7 na dzień dobry dostał cały pakiet zdjęć i programów z S4, a uzbierało się tego trochę GB.

Dodatkowo polecam kupić DOBRĄ i szybką kartę pamięci. Ja władowałem 64GB samsung PRO PLUS i nawet taka spora dawka fotek szybko się ładuje, co na karcie 32GB evo w S4 było sporo wolniejsze.

Bateria jest ok. Na razie sporo go katuje, ale podejrzewam, że przy umiarkowanym-normalnym użytkowaniu ze 2 dni może obyć się bez ładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.