Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Lumia da radę, andek w tej kasie ja będzie wkurzal.

Ja mam wspominaną przez kolegę Lkę i z telefonu nigdy nie byłem bardziej zadowolony. Wygrałem go dwa lata temu i do teraz śmiga jak nowy - nie wiesza się, nie tnie, nie resetuje. Szkoda tylko, że po 100 upadku na ziemię ekran jest cały w pajączku, ale wiecie co? Działa dalej jak nowy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem, że tak duży tel to przesada, ale zmieniam zdanie

Ja też, a od jakiegoś czasu używam BlackBerry Passport :D

 

Jako użytkownik iphone 6+ mam mieszane uczucia. Z jednej strony fajnie, super bateria, fajnie obejrzeć sobie coś np. w łóżku i przejrzeć net ale... do poważniejszych zastosować wszystko co ma poniżej 10 cali i tak się nie nadaje. Gdybym teraz kupował zdecydowanie wziąłbym zwykłą 6, bez plusa.

Do tego idzie lato... nie wiem gdzie ja to upchnę po kieszeniach :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego idzie lato... nie wiem gdzie ja to upchnę po kieszeniach

 

O tym samym pomyślałem :lol: Upchnąć się da, ale wygląd cebulaka :kox: Najwyżej się sprzeda. Jak dla mnie te telefony już dawno przekroczyły poziomy zdrowego rozsądku, spróbuj z takim w kieszeni uciekać przed dresami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas207, w zasadzie bez zmian

o 13.20 i mam 80% - ładowany tej nocy i do jutra powinien wytrzymać

 

ps. no niestety nie jestem z tych którzy używają telefonu przez 3h do internetu, 2h rozmów i 50 smsów dziennie a i tak im trzyma bateria 5 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a Nokia Lumia 635 ?

 

Dziwne bo w każdym sklepie typu media, sferis, xkom, neonet etc jest tlyko 630, nigdzie nie ma 635 :dontknow:

 

Też się zastanawiałem nad Lumią tylko, że 735. Powiem tak, jak wkurza Cię zacinanie się co chwilę androida w najmniej oczekiwanym momencie to bież nokię. Niby jest mało aplikacji ale wszystkie najważniejsze są, a za to masz fajny telefon z systemem zrobionym konkretnie pod niego, a nie jakiś na wszystko chodzącym badziewie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ jedziecie po tym andku. Wcześniej miałem HTC Desire 500 i nic mi się w nim nie cieło. Zmeniłem na Grand2 i również problemów nie mam, więc nie wiem co wy za telefony używacie skoro macie takie zwiechy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem trzy telefony z androidem i ani razu nie zawiesił mi się i nie miałem przycięć z których ponoć android słynie...

Teraz mam lumię z niby dedykowanym pod telefony softem i funkcjonalność tego telefonu jakoś nie powala na kolana. Brak wsparcia dla OTG, które w andku było standardem, sprawia że nie podłączymy pod lumię pendriva czy nie przeniesiemy filmiku z kamerki w aucie na pc. Brak wsparcia dla LHM, więc ogądanie zdjęć czy fimów na TV po kabelku odpada. Dużo aplikacji na WP nie działa w tle, więc można zapomnieć o korzystaniu z Yanosika (w tle) i nawigacji.

Na WP nie ma ani jednej apki do sterowania profilami głośności dzwonka, Sony miał to w standardzie. Poza tym android był bardziej dopracowany pod względem wizualnym w lumi system jest "kwadratowy" jak w win 2000...

Tak więc jedyny plus Lumi to rewelacyjny aparat i super wyświetlacz, ale do funkcjonalności androida mu jeszcze bardzo daleko... :dontknow:

Ale nie skreślam tego systemu, bo ponoć aktualizacja do W10 ma przynieść dużo ulepszeń, jednak na dzień dzisiejszy z miłą chęcią wróciłbym do andka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.