Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=17500]kursien[/mention] To ja mam zupełnie odmienne doświadczenie.
[mention=14019]Danielck33[/mention] Mam G6 od początku października.
1. Strzelająca szybka - pierwsze słyszę, a kupiłem swojego po tym jak dwóch znajomych już jakiś czas swoje G6 używało. Może to kwestia "jak dbasz..."?
2. Rozmówcy nie słyszą - również nie wiem o co chodzi, może tamten telefon był zwyczajnie wadliwy i powinien polecieć na gwarancję? U mnie w playu zasięg taki jak kumpla z sgs7
Płynność pracy bez zarzutu, szczególnie jak się porówna z lagującym s7 masz przepaść. Dwa aparaty z tyłu to jest hit, nie wyobrażam sobie mieć kolejnego telefonu (dowolnego producenta) bez tego ficzera - szeroki obiektyw jest genialny. Na plus też fajne ficzery: człowiekowi który wymyślił stukanie w ekran powinni dać nobla.
O szybkach to gdzieś czytałem że w czarnych to występuje i że bardzo się rysuje. Obecnie posiadamy huawei P9 od 1.5 roku od początku noszony w etui i folia na wyświetlaczu i wygląda jak nowy. Tylko jest jeden problem bo lubię się wyginać pomiędzy guzikiem włączania a głośności. Dzięki za swoją opinie

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=14019]Danielck33[/mention] w tej cenie nie wiem czy znajdziesz lepszy telefon o takich parametrach  Warto poczytać, dużo czytać,pójść do sklepu, wziąć w rękę, pstryknąć fotkę.... i bedziesz wiedział. 
Dużo właśnie czytałem na temat tego telefonu opinie są różne. Jedni kupili zaraz po pojawieniu się na rynku i sobie chwalą, drudzy bardzo narzekają że się muli wyłącza, zdjęcie do dupy robi. Tyle ile ludzi tyle opinii jest. Dla tego wolę się dowiedzieć tu z pewnego źródła, a nie jakieś tabletowo czy inne tego typu portale bo tam im płacą za wystawianie opinie. Jak im się jakaś nie podoba to komentarze zostaje usunięty. Miałem tak z dwoma telefonami marki Huawei.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Danielck33 napisał:

Jedni kupili zaraz po pojawieniu się na rynku i sobie chwalą

To są pracownicy firmy

 

8 minut temu, Danielck33 napisał:

drudzy bardzo narzekają że się muli wyłącza, zdjęcie do dupy robi

A to jest jej konkurencja 

 

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Danielck33 Właśnie ze zdjeciami jest u mnie różnie - potrafia wyjść lepsze jak w s6, ale i poruszone, przeswietlone, brzydkie. dlatego często robię po dwa, trzy zdjęcia i w domu wybieram co łądniejsze. ale fakt - szeroki kadr jest świetny :) Dlatego że u mnie ten telefon jest ze skrajności w skrajność to nie mogę go polecić - bo sam nie jestem w 100% zadowolony. Ale dzisiejsze telefony wlasnie takie sa - jak aparat dobry i wyswietlacz, to bateria slaba, jak bateria dobra, to nie ma NFC, jak wszystko jest, to czegos brakuje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Danielck33 napisał:

Dzięki za odpowiedzi. Kupiłem jednak LG ale v30. Jak na razie nie mam co opisywać tylko apara, ale jestem zadowolony. Napisze po paru tygodniach jak się sprawuje dla potomności.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

Posiadam V30 od prawie dwóch miesięcy i jestem zadowolony - szybki, obsługa wygodna (zwłaszcza odblokowywanie przyciskiem z czytnikiem linii papilarnych, umieszczonym w idealnym miejscu). Na razie zero problemów, fotki cyka zadowalające, filmy również "kręci" na zadowalającym mnie poziomie. Wybierałem pomiędzy P10, S8+ i właśnie V30 - i na razie (porównując mój tel. do tel. znajomych, którzy posiadają S8+ i P10) jestem zadowolony z wyboru. I nie jest to opinia z rodzaju "jestem zadowolony, bo mam i nie mam innego wyjścia", tylko szczera, subiektywna opinia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam V30 od prawie dwóch miesięcy i jestem zadowolony - szybki, obsługa wygodna (zwłaszcza odblokowywanie przyciskiem z czytnikiem linii papilarnych, umieszczonym w idealnym miejscu). Na razie zero problemów, fotki cyka zadowalające, filmy również "kręci" na zadowalającym mnie poziomie. Wybierałem pomiędzy P10, S8+ i właśnie V30 - i na razie (porównując mój tel. do tel. znajomych, którzy posiadają S8+ i P10) jestem zadowolony z wyboru. I nie jest to opinia z rodzaju "jestem zadowolony, bo mam i nie mam innego wyjścia", tylko szczera, subiektywna opinia 
Właśnie dlatego tu napisał bo sa wiarygodne opinie. A nie jak na jakiś portalach informacyjnych weź Samsung albo iPhone będziesz mega zadowolony. Oglądałem s9 ale jakiś taki plastikowy się wydaje niż szklany, no może czucia w rękach nie mam. Nie obrażając nikogo kto ma ten telefon, to jest tylko moje zdanie. Jak na razie mam go 2 dzień szybki jest w porównaniu do P9 jest przepaść, a o zdjęciach i filmach to już nie wspomnę. Szkoda że już TV nie oddaje tych filmów i zdjęć. Teraz trzeba tv zmienić

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=14019]Danielck33[/mention] Gratki, u mnie v30 był dużo poza budżetem, ale chętnie bym przytulił głównie dla DAC-a, którego w europejskiej G6 wycięli. No i szeroki kąt to jest mega sprawa.
Dzięki, u mnie też budżet przekroczył. Ale myśląc że będzie on jakieś 2 lata to jakoś to źle nie wygląda. Miałem 2 możliwość albo gotówka albo abonament, wybrałem to pierwszy. W T-Mobile jak wyliczyłem za 2 lata z abonament wyszło 3800, w Orange 3200.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V30 gra ładnie, czysto przestrzennie, ale do bólu płasko i basu tam trochę jednak mało moim zdaniem. Nie ze wszystkim to zagra jak należy.
Jak chińczyki wchodzą w grę to spróbuj dopaść meizu pro 5. Mam od ponad 2 lat i nie widzę sensu zmiany na inny.
Bardzo są też chwalone axon 7 i 7 mini jeśli chodzi o granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, lolomanolo napisał:

V30 gra ładnie, czysto przestrzennie, ale do bólu płasko i basu tam trochę jednak mało moim zdaniem.

Jeżeli chodzi o głośnik - szału nie ma. Ale firmowe słuchawki douszne, dołączone do telefonu biją na głowę te od Samsunga, czy Sony. Byłem zaskoczony czystością dźwięku i głębią basu (jak na tego typu słuchawki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przez ostatnie 10 lat miałem tylko telefony od Blackberry. Od kilku dni mam iPhone 6s ale są rzeczy które mnie drażnią. Czy jest jakiś sensowny telefon na andku ale z ekranem nie większym niż 4,7 ? Najlepiej taki który ma diodę do powiadomień. Tak żeby w momencie kiedy np dostajemy SMS migała dioda i nie było żadnych dźwięków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Strus napisał:

Przez ostatnie 10 lat miałem tylko telefony od Blackberry. Od kilku dni mam iPhone 6s ale są rzeczy które mnie drażnią. Czy jest jakiś sensowny telefon na andku ale z ekranem nie większym niż 4,7 ? Najlepiej taki który ma diodę do powiadomień. Tak żeby w momencie kiedy np dostajemy SMS migała dioda i nie było żadnych dźwięków

Samsung Galaxy A3.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek305 - nie mam X-a,  ale ma go siostra żony.  Porównywaliśmy szybkość do LGV30 i Samsunga Note 8 - iPhone X dupy nie urywał. Aplikacji nadal więcej na Andka,  jakość zdjęć w przypadku wszystkich trzech telefonów zbliżona.  Bateria w iPhonie trzyma najkrócej.  Wczesniej siostra żony miała iPhone'a 6 i odczuwa przejście na X-a,  ale generalnie telefon nie "wstrząsnął światem" ani jej,  ani moim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piotrek305 napisał:

kto ma iphone X i sie wypowie bo chce przejść z 8 na X 🙂 ?

Galaxy S10 ma mieć już nowy typ pamięci - LPDDR5 i UFS3.0    

https://www.purepc.pl/urzadzenia_mobilne/samsung_wkrotce_ruszy_z_produkcja_pamieci_lpddr5_i_ufs_30

 

Może warto poczekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, siewcu napisał:

Po BB nie znajdziesz nic sensowniejszego niż iPhone. Mam iPhone'a SE i BB Q20, miałem androida i w porównaniu do obu to mega syf.

Mnie w iPhonie strasznie wpienia brak diody i organizacja zdjęć. To jest jakiś dramat po prostu. 

 

Da się ustawić chociaż tylko wibrację np dla SMS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna miała Mate 10 pro, a po nim Iphone X. Mate 10 bił iphone pod każdym względem, był szybszy jeśli chodzi o codziennie użytkowanie, bateria trzymała 30% czasu dłużej, aparat był naprawdę porównywalny, tylko iphone x nagrywał w 4k60p. Ogólnie Mate 10 pro był lepszy od iphone, poza jednym względem - nie był apple 😂 no i niestety został zamieniony przez X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus wyłączasz dźwięk po prostu 😉 ale w porównaniu z BB opcji konfiguracji alertów nic nie ma podejścia. BTW kilka dni temu była aktualizacja OS10 😄

 

A w to, że hujawej był szybszy od iPhone'a nigdy nie uwierzę. Telefon ze słabszym sprzętem i do dupy systemem ma być szybszy od sporo szybszego sprzętowo fona ze zoptymalizowanym softem? 😂😂😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, fajnie, że lepiej wiesz co miałem w ręce. Ale oczywiście filmy z youtube są bardziej wartościowe niż praktyka i proste równanie i logika. Szybszy sprzęt + szybszy system < wolniejszy system + wolniejszy sprzęt. Ciekawe to... Choć żebyś mi potem nie rzucał inwektywami, obejrzałem wyrywkowo ten filmik. Dziwnym trafem nie trafiłem na moment(poza szybkością uruchamiania stron, co w ogóle nie powinno mieć miejsca w takim porównaniu) w którym iPhone byłby wolniejszy. Ba, gdybym miał porównać to co na filmiku jednocześnie z moim iPhonem SE to byłby porównywalny(poza grami) z tym hujawejem. Popatrz na czas wprowadzenia na rynek obu produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.