Skocz do zawartości

Obszycie kierownicy


dw4463757

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mogę polecić dobrą firmę z Łodzi TAP-CAR z Maratońskiej.

Zapłaciłem u nich 300 za kierkę, ale jest naprawdę bajka.

 

Wiesz może, czy zdejmowali kierownicę do obszycia oraz czy obszywają też alcantarą?

 

Czy cena 300zł dlatego, że poprosiłeś o połaczenie skóry gładnkiej z perforowaną, czy to standardowa cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Burner, nie pytałem o samą gładką (cenę) ja i tak miałem po znajomości, normalna cena 360 zł, myślę że alcantrą też , ta firma jest jedną z najlepszych w rejonie łódzkim, robią też samoloty, szybowce i motorówki.

Nie robię im krypto reklamy, po prostu zrobili kawał dobrej roboty.

http://www.tapcar.pl/

Co do kierownicy to zdejmowali, ale to zajmuje fachowcowi jakąś minutę ( w Fabii trzeba śrubokręta wąskiego włożyć i odblokować zaczepy z tyłu, potem tylko wypięcie poduchy.

Zostawiłem auto o 8 i odebrałem o 13, potem wymieniałem jeszcze mieszek gałki oraz obszywałem ręczny- również u nich.

Aha, pytałem jeszcze o ewentualne kody błędów wyskakujące przy odpięciu i późniejszym podpięciu poduchy - ze standardowymi autami nie ma problemu, podobnież w wyższej klasy BMW są dwa aku i odpięcie jednego nie wiele zmienia, ale z tym też sobie jakoś radzą- poniweważ obszywają też dla dealerów samochodowych (u nich np 350 a u dealera 650 :shock: ) nie zdradzają swoich sposobów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja jeszcze pare groszy.

Z czystym sumieniem polece firme carsdream. Pamietam jak zaczynali i widze jak sie rozwijaja. Mialem od nich kilka kierownic, ostanio zawital u mnie moj wlasny wymysl, nie pytajcie ile kosztowala :lol:

3e8df3877ac2.jpg

Zrobiona przez carsdream od podstaw ze zwyklej kierownicy na podstawie moich wytycznynych. Spasowanie jest idealne, nie moge sie przyczepic.

Kolejna kierownica ktora zagosci w moim dupowozie to bedzie:

fba159e110bf.jpg

W ciemno wiem jak bedzie wykonana -perfekcyjnie :-]

Jesli ktos lubi wlasne projekty to ta firma jest odpowiednia, zrobia wszystko co sie zamarzy. Ze swoich kanalow wiem ze beda robili rowniez steple na skorze, loga wlasne jak rowniez M, s-line, GTI itp. Z tego co widzialem wychodzi jak z fabryki.

BTW sadze ze moglbym postarac sie o jakis rabacik dla naszego forum. :-]

 

tapicerki.carsdream

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zaraz nam się zrobi topic pt. "Wszyscy kochamy carsdream", ale co tam ja też pochwale :lol:

 

Kiera swoje kosztowała (1/10 wartości auta :-] ) ale warto było, wszystko elgenacko, szwy idealnie równiutkie, jedyne ale to nie równość kierownicy która wychodzi po czasie (już prawie dwa lata mam tą kiere). Kontakt mega pozytywny (chyba ze 20 maili :roll: ), chłopaki wzięli moją starą kierownice z jaśkiem w rozliczeniu, więc trochę też mi ułatwili życie. Dodatkowo zamówiłem też mieszek biegów i ręczny po bardzo atrakcyjnej cenie :shock:

 

 

dsc00399hn.jpg

 

dsc00023ffd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to i tu pokaze. Jak zawsze profi podejscie, do niczego nie mozna sie przyczepic.

dsc06413r.jpg

dsc06410z.jpg

 

musze zapoznac sie z regulaminem a nie mam za bardzo na to czasu.

 

Bandzi, najpierw sie musisz przywitac w odpowiednim dziale, dopiero pozniej pisac posty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandzi, najpierw sie musisz przywitac w odpowiednim dziale, dopiero pozniej pisac posty ;)

 

Przywitałem się, ale chyba za dużo reklam mam w swoim profilu i dostałem już 2 ostrzeżenia :)

 

Podpisy miałem takie jak na wielu innych forach, ale to forum widzocznie jest bardzie restrykcyjne, juz pousuwałem podpisy.

 

Jak znajde chwilke to poszukam gdzie i jak mogę zareklamować tu swoje usługi, ale na to trzeba trochę czasu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaV, no coś Ty. To trochę jak kopia Kleemana/Brabusa. Zaraz Ci pokażę.

180393d1271378252-w124-steering-wheel-thread-silver-19s-6.jpg

Tylko zobacz, że ta kierownica nie ma ramion typu Sportline, a tak profilowanych Sportlinów żaden tuner oryginalnie nie robił. Stąd można móić, ze ta kierka wyżej to niezły pomysł i rarytas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zakochałem w tej kierownicy

 

 

Pięknie wygląda to porónanie świeżutkiej, ładnij naciągniętej skóry i poduchy z tworzywa "80's welcome to" :P

 

Te konkretnie kierownice MB, były od lat 90 :)

 

Ale zgadzam się, że pasuje to jak pięść do oka.

Ale to i tak jeszcze nic. Potrafią obszyć taką skórą, kierownice z lat 80, gdzie poduszki są kruczo czarne i wtedy to dopiero wygląda komicznie.

 

Kiedyś skórę na kiere też dawali inną. Była twarda, polakierowana na czarno i półmat bezbarwny. Dorobić teraz skórę do klasycznego auta to nie taka prosta sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Drugi sprawdzony namiar to: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=20965046

 

Wykonanie bardzo ładne, czego nie widać na zdjęciach w aukcji.

 

Ogromną zaletą jest logistyka tego człowieka: posiada kilkaset kierownic już obszytych, do większości samochodów.

 

W moim przypadku wyglądało to tak, że zadzwoniłem, powiedziałem jaki mam samochód, podałem swój adres i następnego dnia na miejscu zjawił się van pełen różnych kierownic Wymiana w cenie, kwestia 5 minut.

 

A dawno kupowałeś ?

 

 

Czy ten sprzedawca z Allegro nadal jest OK i można mu zaufać że będzie to miało ręce i nogi ? Nie potrzebuję cudów w rodzaju prezentowanych tu cacuszek. Potrzebuję jedynie odnowić kierownicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.