Skocz do zawartości

Obszycie kierownicy


dw4463757

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

polecam firme z Steszew koło Poznania-obszywaja na kierownicy bez zdejmowania czas koło 1,5 godz cena od 120 zł

http://www.skorostyl.pl/realizacje.html

 

Moim zdaniem większość tych obszytych kierownic wygląda przeokrutnie. Wszystko obszyte szarą "skórą", co pasuje jak pięść do oka. Jedynie Volviak nieźle wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie nie podoba - przjzalem sie galce zmiay biegow (to chyba bmw) i scieg jest fatalny, nierowny i wogole jakos taki nie pasujacy do tego... laczenia skory na kierownicach tez nie wygladaja ciekawie, do tego praktycznie wszystko jeden kawalek skory co wyglada jakos tak monotonnie - mi sie nie podoba ani projekty ani tez ich wykonanie.

Niemniej podziwiam ze chce sie komus bawic w obszywanie bez zdejmowania - 2x wiecej zabawy jest jak sie nie zdejmie kierownicy i starsznie ciezko ladny "scieg" wyprowadzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z troche innej beczki. Ciekaw jestem czy znalazlby sie jakis "majster" ktory bylby w stanie obszyc mi skora deske rozdzielcza w audi? tylko ze zalezaloby mi na tym aby taka osoba sama sobie ja wyjela i ponownie zalozyla, przy czym robiac to naprawde solidnie a nie na odwal sie... w Lublinie i okolicach nie znalazlem takiej osoby niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umawiasz się na giełdzie w Poznaniu - mówisz jakie auto przyjeżdżasz w niedziele i gościu na miejscu w cenie obszycia zmienia ci kiere bez problemu cen nie pamiętam bo ja swojej nie obszywałem tylko kolega - 5 min i kierownica jak nówka Tylko też nie pamiętam nicku gościa z allegro :/

 

tak wyszła moja kiera spod rąk tego pana z giełdy. Osobiście uważam, że całkiem elegancko wyszło :) używam już 2 miesiące i nic się z nią nie dzieje.

 

http://img853.imageshack.us/img853/7139 ... 450495.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins,

Twoja kierownica wygląda na robotę tej firmy i chodzą słuchy, że są naprawdę nieźli

 

http://tapicerki.carsdream.com/

 

Sprawdziłem - dokładnie ta firma :good:

 

Koszt 250zł - obszycie z delikatnym pogrubieniem - kolorystyka jak na zdjęciu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z troche innej beczki. Ciekaw jestem czy znalazlby sie jakis "majster" ktory bylby w stanie obszyc mi skora deske rozdzielcza w audi? tylko ze zalezaloby mi na tym aby taka osoba sama sobie ja wyjela i ponownie zalozyla, przy czym robiac to naprawde solidnie a nie na odwal sie... w Lublinie i okolicach nie znalazlem takiej osoby niestety :(

 

Cytat ze stronki:

Niebawem dołączą do naszej oferty usługi obszywania całych wnętrz samochodowych czyli foteli, kanap, boczków drzwiowych, desek rozdzielczych i innych elementów.

 

Z tego co widac jakośc porażająca - in plus.

Najładniejsze są te 2-czesciowe obszycia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ajjjjj kuszą te carbonowe wstawki...

kierownicę może i bym im wysłał, takie przetłoczenia jak na zdjęciach też robią?? bo mi kiedyś tapicer powiedział, że tak się nie da :idea: pewnie mu się nie chciało..

 

 

hondacivicsisedan6spdmt.jpg

 

coś takiego wykombinowałem, podesłałem im zdjęcie i czekam na info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins,

Twoja kierownica wygląda na robotę tej firmy i chodzą słuchy, że są naprawdę nieźli

 

http://tapicerki.carsdream.com/

 

Sprawdziłem - dokładnie ta firma :good:

 

Koszt 250zł - obszycie z delikatnym pogrubieniem - kolorystyka jak na zdjęciu :)

 

uważniej czytaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie też mogę polecić Carsdream - robiłem u nich kierownicę do M5 i wygląda perfekt. Co ważne, skóra jest naprawdę wysokiej jakości. Umieją też podłożyć cieniutką gąbkę, dzięki czemu pogrubiają wieniec - Dzinkins też miał to chyba w e39 na zdjęciu zrobione. Jest to taka sama technika jaką stosuje BMW w eMkach i Mercedes w nowych modelach - polecam.

 

Drugi sprawdzony namiar to: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=20965046

 

Wykonanie bardzo ładne, czego nie widać na zdjęciach w aukcji.

 

Ogromną zaletą jest logistyka tego człowieka: posiada kilkaset kierownic już obszytych, do większości samochodów.

 

W moim przypadku wyglądało to tak, że zadzwoniłem, powiedziałem jaki mam samochód, podałem swój adres i następnego dnia na miejscu zjawił się van pełen różnych kierownic :) Wymiana w cenie, kwestia 5 minut.

 

Przyjemność kosztowała mnie 150 PLN - obszycie skóra w 1. gatunku, i tylko taką polecam. Oglądałem kilka różnych kierownic obszytych przez tego Pana i było naprawdę super - porównywalnie do Carsdream, a sporo taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajjjjj kuszą te carbonowe wstawki...

kierownicę może i bym im wysłał, takie przetłoczenia jak na zdjęciach też robią?? bo mi kiedyś tapicer powiedział, że tak się nie da :idea: pewnie mu się nie chciało..

 

http://img585.imageshack.us/img585/7550 ... 6spdmt.jpg

 

coś takiego wykombinowałem, podesłałem im zdjęcie i czekam na info :)

 

wszystko da się zrobić, dostałem od nich odpowiedź - 450zł za obszycie (skóra gładka + dziurkowana) + te moje wydziwianki w postaci pogrubień itp :)

 

urodziny się zbliżają, więc domownicy mają szukanie prezentu z głowy - poprosiłem o udział 50% w kosztach związanych z tą kierownicą :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Drugi sprawdzony namiar to: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=20965046

 

Wykonanie bardzo ładne, czego nie widać na zdjęciach w aukcji.

 

Ogromną zaletą jest logistyka tego człowieka: posiada kilkaset kierownic już obszytych, do większości samochodów.

 

W moim przypadku wyglądało to tak, że zadzwoniłem, powiedziałem jaki mam samochód, podałem swój adres i następnego dnia na miejscu zjawił się van pełen różnych kierownic Wymiana w cenie, kwestia 5 minut.

 

A dawno kupowałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi sprawdzony namiar to: http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=20965046

 

Wykonanie bardzo ładne, czego nie widać na zdjęciach w aukcji.

 

Ogromną zaletą jest logistyka tego człowieka: posiada kilkaset kierownic już obszytych, do większości samochodów.

 

W moim przypadku wyglądało to tak, że zadzwoniłem, powiedziałem jaki mam samochód, podałem swój adres i następnego dnia na miejscu zjawił się van pełen różnych kierownic Wymiana w cenie, kwestia 5 minut.

 

A dawno kupowałeś ?

 

 

Tego samego dnia którego napisałem posta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mogę polecić dobrą firmę z Łodzi TAP-CAR z Maratońskiej.

Zapłaciłem u nich 300 za kierkę, ale jest naprawdę bajka.

Powiecie że to tylko kierownica, ale to właśnie ją trzyma sie w aucie najczęściej, więc musi być mega przyjemnie.

Jest i to jeszcze jak - czarna gładka uzupełniona czarną perforowaną skórą, ciemno wiśniowe nici - bajka, świetnie leży w dłoniach (jest ciutkę, ale odczuwalnie grubsza)

DSC06250.JPG.07a6433c8d0342109934215be26cd5f0.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mogę polecić dobrą firmę z Łodzi TAP-CAR z Maratońskiej.

Zapłaciłem u nich 300 za kierkę, ale jest naprawdę bajka.

Powiecie że to tylko kierownica, ale to właśnie ją trzyma sie w aucie najczęściej, więc musi być mega przyjemnie.

Jest i to jeszcze jak - czarna gładka uzupełniona czarną perforowaną skórą, ciemno wiśniowe nici - bajka, świetnie leży w dłoniach (jest ciutkę, ale odczuwalnie grubsza)

 

Kierownica ładna - ale lepiej by wyglądała jak byś trochę środek ogarną :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzinkins, przepraszam za te zdjęcia (nowszych na razie nie mam), to było w czasach (nie tak odległych - pół roku temu) kiedy myślałem że już jest ogarnięte. :wallbash:

Na szczęście znalazłem to zacne forum i jestem bardziej świadom.

Jeśli wrzucę następne fotki, to po uprzednim właściwym przygotowaniu auta.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.