Skocz do zawartości

Nielsen APC Cyclone


Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję buteleczkę z atomizerem spieniającym http://www.deepgloss.pl/pl/p/Colourlock-Butelka-z-aplikatorem-piany-200ml/409 wtedy możesz użyć delikatnej szczotki jak do czyszczenia skóry i po wypracowaniu piany można przemyć mokrą szmatką z MF a potem wytrzeć do sucha. Na to nałożyć dresing do tworzyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo Ci kolego dziękuję za zainteresowanie i pomoc. Czy deskę rozdzielczą jechać pędzelkiem czy lepiej MF? Pierwszy raz dałem Dressing od SG bez APC, teraz planuję zrobić to poprawniej, dodam że deska jest zadbana.

Ja psikałem na mikrofibrę i wycierałem deskę.

Pędzlem to na szczura(zapuszczona) jedynie i do nawiewów(kratek jak i trudno dostępnych miejsc :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, apc w stosunku 1/10 nic nie daje. Nie mogę ruszyć starego brudu na lakierze w trudno dostępnych miejscach. To samo na szybach blisko uszczelki. Stosował ktoś nierozcienczony? Jestem mocno zawiedziony.

 

Zmniejszaj rozcieńczenie - jeżeli 1:10 nie daje rezultatu, zrób 1:5. Nigdy nie próbowałem nierozcieńczonym APC świadomie działać - w zeszłym roku trochę APC od Blink'a wyciekło mi z uszkodzonej butelki na dywanik gumowo-materiałowy - nic złego się nie stało (zorientowałem się chyba po ok. pół godzinie, że z butelki cieknie), po spłukaniu nie było plam, ale świadomie stosuję każde APC rozcieńczone (chyba, że jest to gotowy do użytku produkt, typu Predator).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, apc w stosunku 1/10 nic nie daje. Nie mogę ruszyć starego brudu na lakierze w trudno dostępnych miejscach. To samo na szybach blisko uszczelki. Stosował ktoś nierozcienczony? Jestem mocno zawiedziony.

 

A zostawiasz na chwilę, żeby podziałało. Warto spienić pędzelkiem. Pokaż zdjęcia tych zabrudzeń, może trzeba do tego prickbort-a albo iron-off-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiam na chwilę. I nic.

 

Dodane po 6 godzinach 16 minutach 21 sekundach:

Próbowałem nierozcienczonym i nic. Dupa, zmarnowane 30 pln na środek o skuteczności mydła

:-|

A jak wy sobie radzicie z tym jasnym osadem na szybach, wokół uszczelek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiam na chwilę. I nic.

 

Dodane po 6 godzinach 16 minutach 21 sekundach:

Próbowałem nierozcienczonym i nic. Dupa, zmarnowane 30 pln na środek o skuteczności mydła

:-|

A jak wy sobie radzicie z tym jasnym osadem na szybach, wokół uszczelek?

...tlenek ceru apc jest na bród ale nie na kilkuletni osad na szybach z kamienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.