Skocz do zawartości

Nielsen APC Cyclone


Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ktoś porównywał to APC do ValetPro APC??

 

Ja ma porownanie tylko ValetPro Interior APC do nielsena i tylko we wnetrzu. Na moje oko ValetPro mniej wysusza plastiki czyszczac rownie skuteczie, tak samo na tapicerce materialowej wydaje mi sie ze lepiej sie sprawdza - po przejechaniu tylnej rolety bagaznika nie zostal ani jeden zaciek po ValetPro a po Nielsenie juz tak (przyznaje sie ze zrobilem to na szybko zaraz po kupnie samochodu bo mnie przerazil stan owej rolety).

Na zewnatrz nie uzywalem ValetPro za to Nielsen jest moim ulubionym na zewnatrz - ladnie pachnie i robi taka sama robote jak inne apc. Natomiast nienawidze megsowego APC bo okropnie smierdzi a owy smrod nic nie przynosi ze soba... w sensie ze nie jest skuteczniejszy niz Nielsen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uzywalem tych konkretnych ale w bardzo podobnych (tych ktore sprzedaje exceed) trzymam APC ValetPro 1:10 juz rok i zarowno buteleczki jak i triggery maja sie dobrze. Trzymam w tym tez Bilberry 1:2 i tez nic im nie jest.

Te od WaxParadise wygladaja ze sa generalnie tym samym badz bardzo zblizone wiec domyslam sie ze nie powinno byc problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sq8shq napisał/a:

A czy ValetPro APC mogę trzymać w takich buteklkach http://www.waxparadise.pl...%29,6493.html?? Atomizery wytrzymają?? Stężenie to ok 1:10

 

 

mam dokładnie taki sam zestaw i na razie wszystko w porządku siedzi od miesiąca i nic się nie dzieje

 

zle zacytowane :) to nie moje slowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przetestowalem kilka APC ( Nielsen,Megs,ValetPro,Surfex) najlepszy IMHO jest Valet - we wnetrzu nie ma przeciwnika - na zewnatrz troche gorzej ale i tak ok ;) Nielsen tez ok ale wkurza mnie ten bialy nalot jaki zostawia, megs daje rade na zew ale ten zapach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj pierwszy raz testowałem APC nielsena i jestem zachwycony, rozrobiłem 1:14 do wnętrza i wyszło pięknie (tak pięknie że siedziałem w środku auta jakieś 15 minut podziwiając efekt czyszczenia - a myślałem że mam czysto w środku...), żadnego nalotu nie uświadczyłem. Zostało mi trochę tego roztworu, więc zobaczę jak w takim stężeniu podziała na zewnątrz auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zewnątrz jednak przy tym samym rozcieńczeniu, nie doczyściłem tak jak chciałem i na plastikach został nalot niestety, trochę się bałem używać mocniejszego, ponieważ pierwszy raz działałem z APC, ale chyba trzeba spróbować, jednak potem konieczny będzie dresing, co myślicie o Natural Shine Protectant do zewnętrznych plastików ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz używałem APC ( akurat Nielsen'a)

 

rozrobiłem 1/20 - spryskałem boczek drzwi i pozostawiłem środek na nim na ~2min.

 

we wiaderku miałem ciepłą wodę - to tak do płukania mikrofibry :) i taką wykręconą fibrą wycierałem :) - zrobiłem jeden element to się przeniosłem na kolejny.

 

woda we wiaderku była brudna - jakoś nie widzę wycierania całości szmatką bez płukania jej we wiaderku :kox:

 

nie wiem czy tak się tym myje ... u mnie wyszło super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.