Skocz do zawartości

Nielsen APC Cyclone


Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

guja, niestety wg mnie ilość APC która miałaby zadziałać musi ruszyć wosk itp. Bo dodanie 5ml żeby tylko go dodać to chyba mija się z celem... Jeśli chcesz zrobić dobry prewash to myślę, że około 100ml minimum musiałbyś wlać :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
Ja używam Nielsen Cyclone - ładnie czyści na zewnątrz, wnęki drzwi, nadkola, silnik, felgi - 1:5 daje radę

 

miałbym w związku z tym pytanko.

Czy warto używać APC na felgi jeśli np kupiłbym sobie osobno preparat do czyszczenia felg ?czy to już będzie tzw masło maślane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy w jakim rozcieńczeniu używacie Cyclone do:

- kokpitu

- plastików przy progach

- wnęk drzwi

- plastików na drzwiach

 

Ja jadę wszystko 1:10, ale nie wiem czy to nie za grubo np do kokpitu i na drzwi.

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Kupiłem APC Nielsen oraz kilka takich butelek z atomizerem http://allegro.pl/butelka-pet-z-atomize ... 55321.html.

 

Mam dziwny problem z tymi butelkami. W jednej wlałem samą wodę destylowaną a do drugiej APC rozcieńczone w proporcji 1:5. Przy próbie użycia butelki z atomizerem w której jest APC po trzech psiknięciach przestał działać rozpylacz. Pomyślałem, że atomizer jakiś trafił się wadliwy. Wymieniłem na nowy i znowu psiknąłem kilka razy i przestał działać. Po wlani do butelki wody też żadej z tych atomizerów nie działa ? Czy macie pomysł co jest grane ? Czy możliwe, żeby APC tak psuło te atomizery ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ja stosuję nielsen'a od jakiegoś czasu i tak jak wspominali wyżej, cena/jakość moim zdaniem jest odpowiednia, trzeba pamiętać tylko o proporcjach i eksperymentować.

@xGrześx możesz mieć podobną sytuację co kolega @brzeczyszczyk - z tym, że ten nalot mógł pozostać w atomizerze, lub stężenie było za wysokie jak na ten rodzaj plastiku. Jeżeli przedmuchanie atomizerka nic nie da, radzę popracować nad stężeniem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.