Skocz do zawartości

OPINIE o sklepie MX NOWICKI


mx_nowicki

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętajcie, że w myciu grupowym ktoś może zostać pominięty :cry: lub też 4 razy z rzędu trzymać lancę :lol::lol::lol:

 

Glass Cleaner Megsa kiedy będzie i czy macie coś lepszego na water spoty na szybie? W domu mam tak twardą wodę, że jak biorę prysznic to mam siniaki na plecach :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Glass Cleaner Megsa kiedy będzie

 

Czekamy na dostawę (realnie początek przyszłego tygodnia- dzisiaj niestety nie dojechała paczka :/)

 

czy macie coś lepszego na water spoty na szybie? W domu mam tak twardą wodę, że jak biorę prysznic to mam siniaki na plecach :/

 

:lol: popłakałam się... warto wypróbować Clear Vue http://www.pielegnowacauto.pl/mleczko-d ... 500ml.html bardzo fajny produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lanc bang :) hyhy
w myciu grupowym ktoś może zostać pominięty lub też 4 razy z rzędu trzymać lancę

 

czyli lanc bang - hahahaha

Tak' date=' trochę głupio śmiać się ze swoih żartów, ale mnie to smieszy ;)[/quote']

 

Gdzie tam :) Ja na przykład potrafię sam sobie opowiadać kawały, jak macham ręką to znaczy, że już znałem :D

 

Ciekawy ten Autobrite do szyb, lecz mi zależy na płynie. Jak myślicie lepiej zrobić mniejsze rozcieńczenie Megsa czy może spróbować R&S Black Diamond?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Zamówienie nr 100000997 złożone. Jestem ciekaw obsługi, gdyż to moje pierwsze u Was. ;)

 

No mam nadzieję, że sprostamy wymaganiom ;):) Dzisiaj wysyłamy.

 

Paczka nr #100000967 dotarła ogólnie pozytywna opinia szybka wysyłka, towar dobrze zapakowany. Bez wahania polecam ten sklep :good:

 

Bardzo dziękujemy za zamówienie i pozytywny komentarz :)

 

Pozdrawiam

Wiolka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.