Skocz do zawartości

VW Scirocco


Geno

Rekomendowane odpowiedzi

Ubezpieczyciel na pewno sobie znajdzie taki powód do niewypłacenia odszkodowania w razie stłuczki czy wypadku, bo przecież Cie nie było widać. To co, że przeciwmgielne nie należą do minimalnego wymaganego wyposażenia samochodu.

Mod bardzo fajny, dobrze kombinujesz z wozem, tylko w pewnym momencie musisz się zastanowić czy auto ma wyglądać czy dobrze się nim jeździć. A wtedy już niedaleka droga do gwintu. Zbyt duży bandziur bez gleby słabo wygląda. Ale z glebą jeździ się słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 334
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ubezpieczyciel na pewno sobie znajdzie taki powód do niewypłacenia odszkodowania w razie stłuczki czy wypadku, bo przecież Cie nie było widać. To co, że przeciwmgielne nie należą do minimalnego wymaganego wyposażenia samochodu.

Mod bardzo fajny, dobrze kombinujesz z wozem, tylko w pewnym momencie musisz się zastanowić czy auto ma wyglądać czy dobrze się nim jeździć. A wtedy już niedaleka droga do gwintu. Zbyt duży bandziur bez gleby słabo wygląda. Ale z glebą jeździ się słabo.

 

No ja cię proszę :| Kwestia przyzwyczajenia 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camel-, dziwnie kombinujesz. Przeciwmgielne nie są wymagane, więc nie mogą stanowić podstaw do nie wypłacenia odszkodowania etc. Tak samo, jakbyś strzelił kogoś przodem, a ktoś zarzuca Ci, że nie miałeś włączonych przeciwmgielnych z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camel- chyba muszę Cie przewieść Polo teraz : p Oświadczam wszem i wobec NA GLEBIE DA SIĘ JEŹDZIĆ, osobiście jeżdżę szybciej niż bez, ale dlużej niż tydzień się nie da :P

 

geno

jak założysz dobry gwint to wielkiej tragedii nie będzie, jeździłem A4 kombi na gwincie KW i powiem, że lepiej niż w kadecie na dobitej serii :roll: . No ale to już kasa, chociaż dobre amory do sciro nowego też pewnie tanie nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Trzeba było doprowadzić do porządku po zimie. 17stki poszły weg, wpadły 18 Zoll strejt from R. Ogólnie wiadomo, nie ma spasu, nie leży jak suka przy panu czy jak na piczy kłak, aleee... mi się podoba

:-]:-]:-]

 

Na zdjęciach tego już nie uwieczniałem, ale wczoraj i częściowo dziś felgi zabezpieczone C5tką, na oponkach położyłem Endurance.

 

Kilka fotek przed robótką :

 

DSC_3850.jpg

 

DSC_3854.jpg

 

DSC_3859.jpg

 

DSC_3862.jpg

 

Gruz w środku :mrgreen:

 

DSC_3866.jpg

 

DSC_3867.jpg

 

Na początek Prickbort, za dużo do usuwania nie było, ale ;)

 

DSC_3869.jpg

 

DSC_3870.jpg

 

DSC_3871.jpg

 

DSC_3872.jpg

 

Tutaj już piana, Magi do pełnej Glorii jakoś na oko ze 100-120 ml :mrgreen:

 

DSC_3873.jpg

 

DSC_3874.jpg

 

DSC_3875.jpg

 

Czas przejść do odkurzania całości :

 

DSC_3878.jpg

 

DSC_3880.jpg

 

DSC_3881.jpg

 

DSC_3882.jpg

 

DSC_3883.jpg

 

DSC_3886.jpg

 

DSC_3889.jpg

 

Potem już dalej jazda z myciem ;)

 

DSC_3891.jpg

 

DSC_3893.jpg

 

DSC_3894.jpg

 

DSC_3895.jpg

 

DSC_3897.jpg

 

Wnętrze odkurzone, szyby Megsem przemyte, na desce i plastikach Zymöl Vinyl, najpierw oczywiście przemyte APC ;)

 

DSC_3902.jpg

 

DSC_3904.jpg

 

DSC_3908.jpg

 

Tutaj starałem się zrobić małe fifti/fifti, gtechniq na plastiku :

 

DSC_3909.jpg

 

DSC_3910.jpg

 

 

No i tutaj można już zacząć scrollować. Nie wrzucałem wosku, bo po umyciu ręcznym coś tam odżył. Wrzuciłem za to QD i o dziwo nie jest to Sonax :mrgreen: Rapidwaxx tym razem ;)

 

DSC_3913.jpg

 

DSC_3918.jpg

 

DSC_3919.jpg

 

DSC_3921.jpg

 

DSC_3922.jpg

 

DSC_3926.jpg

 

DSC_3929.jpg

 

DSC_3930.jpg

 

DSC_3935.jpg

 

DSC_3938.jpg

 

DSC_3942.jpg

 

DSC_3943.jpg

 

DSC_3944.jpg

 

DSC_3946.jpg

 

DSC_3947.jpg

 

Schowany czeka na ... :evil::evil::evil:

 

DSC_3950.jpg

 

Zimówkami też trochę się zająłem. Zdziwiła mnie różnica między przednią a tylną osią. Przednie opony mają no widać ile bieżnika :mrgreen: W poniedziałek jadę na zmianę, bo nowe 2 sztuki już leżą w garażu ;)

 

DSC_3951.jpg

 

DSC_3952.jpg

 

DSC_3953.jpg

 

DSC_3954.jpg

 

Dostały oprysk z Glorii, 100 Tenzi do tego 50 Magi. Potem pędzelkowanie, poprawka i końcowe pędzelkowanie :

 

DSC_3955.jpg

 

DSC_3956.jpg

 

DSC_3957.jpg

 

DSC_3958.jpg

 

DSC_3959.jpg

 

DSC_3960.jpg

 

DSC_3961.jpg

 

Ogólnie nie ma bidy, ale runda druga pozwoli na końcowe odszczurzenie :

 

DSC_3962.jpg

 

DSC_3963.jpg

 

DSC_3964.jpg

 

DSC_3966.jpg

 

DSC_3967.jpg

 

Się chciało jarać ciapa to :mrgreen: Ale jak to mówią, jeszcze ze 2 sezony polata :good:

DSC_3968.jpg

 

Ogólnie już po zrobieniu zdjęć ogarnąłem, że zapomniałem o wydechu. Oczywiście nadrobiłem co trzeba było ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to scirocco jest 4 osobowe? Tyle czasu żyłem w przekonaniu że 5cio... Da radę zrobić 5cio, tak jak w przypadku Twingo?

 

Sorry za ot ale jak w twingo da sie 5 osób zarejestrować .. od zawsze twingo było 4 osobowe czyli jest jak Rocco :D

 

Geno fotki kozak ... przy najbliższym spocie Przed rocco będzie klęcznik0recourse.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.