Skocz do zawartości

VW Scirocco


Geno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 334
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a propos kuszenia złodzieja RNS'em ...

p1010841800x600.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

mniej więcej rok temu, wybita szyba, wyłamana ramka, odkręcone 3 śruby ... została ostatnia jednak został spłoszony i dzięki temu PZU nie musiało mi fundować nowej navi.

 

sorka za OT ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

theOne, tylko czy to faktycznie pomoże? Złodziej od razu wie, że jest coś wartościowego pod tym zabezpieczeniem :) A koszt tego kawałka plastiku to coś ok. 200 euro, także dosyć sporo. Ja w obu autach mam RCD510 i na razie bez problemów. RNS510 nie brałem ze względów ekonomicznych (nowa płyta z mapami kosztuje ok. 2 tys. zł.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Nie bez powodu wykombinowali coś takiego: Obrazek

 

Jak bedą chcieli to i tak zawiną ci te radio, ja bym to zdją, tak jeszcze bardziej kusisz złodzieja bo jak zobczy, że coś szczególnie chronisz to odrazu domysli się, że to jest sporo warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak jeszcze byłem mały, mój ojciec miał citrena BX ( był to rok ok 94?, także na ulicy jeździło jeszcze sporo polonezów itp), tam był taki patent citroena z jakby kurtyną na radio, że można było je zakryć takim panelem, pod spodem siedział jakis najtanszy kaseciak o praktycznie żadnej wartości ale się wwalili do auta... wyjeli radio, zobaczyli, że to złom i zostawili w środku.

 

Co gorsza, czasem potrafią całe auto ukraść dla jakiegoś elementu a potem żeby zatrzeć ślady za sobą konkretnie niszczą auto - także lepiej niech kradną niż mają zniszczyć.

 

Racja, i niestety nie należy to do rzadkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felaski będą, ale na przyszły rok, trwałem w zaparte w 17stkach, ale po spocie dałem się przekonać na takie, jak ma siwe Rocco :

 

img8489i.jpg

 

Myślę nad pryśnięciem ich w grafit/czarną perłę, do tego znaczki na czarny połysk :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super ale jak inaczej może być w nowym samochodzie :) Wszscy tylko same ochy i achy a ja dołożę łyżkę dziegciu :) Jak dla mnie to nowe scirocco jest totalnym nieporozumieniem. Wygladą jak troszkę inny 3 drzwiowy golf,zwykły hatchback a nie jak sportowe coupe na miarę starego Scirocco nie wspominając już o Corrado z którego poprostu kipi agresja :) Ba Golf w którejś z mocniejszych wersji wygląda nawet lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz oryginał prosto z puszki ? Podaj adres to Ci wyślę.

Ale ja wierzę, że są prostu z puszki - nigdzie nie napisałem, że nie. Po prostu wiem jak to Scirocco wygląda, bo kuzyn też ma w tym kolorze. Masz po prostu złe ustawienia w aparacie. Trawników fluorescencyjnych też nie ma, a tak wyglądają na tych fotkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia w puszce wszystko na seria, jedynie wyostrzanie na 7 podciągnięte. Mam zakręconego polara B+W KASEMANNA, więc on może dawać lekkie przekłamanie, ale bynajmniej nigdzie magicznych trawników ( może poza tym jednym prześwietlonym zdjęciem ) nie widzę ;)

 

Tutaj takie dwa fotoski, ten sam set, te same ustawienia, też nic nie grzebane, ino nie polskie słońce :

 

dsc7970.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

dsc7880.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Miał być GTI, ale 20k do przodu i 2 miesiące dłużej czekania, a to tylko zwykły Golf :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.