Skocz do zawartości

VW Scirocco


Geno

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 334
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Yhym, Platidipem. Tylko zrobiłem błąd i wykleilem taśma w środku znaczka i potem przy zdemowaniu maskowan trochę poodchodzilo przy samym dole ;) Na wiosnę tył pójdzie tez do malowania, ale chyba zrobię to juz w firmie, bo jednak z tym za dużo dziubdziania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No więc z okacji jutrzejszego Bemowa ( mam nadzieję, że nie będzie padać :/ ) trzeba było doczyścić parcha ;)

 

Najpierw bez fotek - płukanie, Snow Foam z Glorii, potem Prickbort, płukanie, dwa wiadra DJ BTBM z rękawicą NIESTETY jeszcze CG ( pluszak niebawem ). Wysuszone Fluffymi, wprowadzone do garażu. Pełno waterspotów się porobiło, zacząłem jechać padem HDC i jakoś mozolnie to szło. Więc maszyna poszła w ruch, kilka chwil i całe auto było pięknie wycleanerowane. Nakładanie padem odchodzi bezapelacyjnie do lamusa, maszyną pracuje się o wiele wygodniej i zdecydowanie wydajniej. Tutaj starałem już uchwycić się efekty przed i po HDC, na żywo zrobił mega robotę :-]

 

IMG_0745.jpg

 

IMG_0744.jpg

 

Firmowa koszulka - +20 do efektywności mycia i nakładania wosku :mrgreen:

 

IMG_0746.jpg

 

Odbicia :

 

IMG_0747.jpg

 

IMG_0748.jpg

 

Focia w lustrze :

 

IMG_0749.jpg

 

Po wyprowadzeniu fury na dwór :

 

IMG_0750.jpg

 

IMG_0751.jpg

 

IMG_0753.jpg

 

IMG_0754.jpg

 

IMG_0755.jpg

 

IMG_0756.jpg

 

IMG_0757.jpg

 

IMG_0758.jpg

 

IMG_0759.jpg

 

Po HDC poszedł Carbon. Na opony SV Pneu. Środek odkurzony, plastiki przeczyszczone, pedały wyglancowane, nadkola zabezpieczone 303 AP. Szyby doczyszczone płynem do szyb Megsa i to by było na tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.