Skocz do zawartości

pianownica za... 18PLN :)


uki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 521
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem wiem,ze na suchym bylo by lepiej,ale pogoda byla,ze tak powiem sniegowa i nie dalo sie na zupelnie suche auto. Hmmm rozrzutnie ? Po probie z 30ml wydawalo mi sie troche za malo, piana szybciej splywala i nie byla tak fajnie gesta. Kompromisem do sprobowania nastepnym razem bedzie 40ml. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piana Snow Foam nakładana na nie suche auto,na 1.5 l wody wlane ~ ok. 50 ml

Dawaj na suchy lakier-lepiej dziala ;)

50 ml na auto to troche rozrzutnie :song:

Ja na 1,5 litra wody wlewam 30ml VP ph neutral.

IMHO wg zaleceń sensowne rozcieńczenie które jest w stanie coś domyć to 60ml.

Tym bardziej że to mega delikatna piana wiec o przedawkowanie nie ma się co martwić.

Z rozrzutnością nie ma co narzekać , większość pian ma rozcieńczenie 1:3 w pianownicy i co mają ludzie powiedzieć :D

 

P.S.

Szacun dla tych co są w stanie dzisiaj cokolwiek pisac na forum :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO wg zaleceń sensowne rozcieńczenie które jest w stanie coś domyć to 60ml.

Jak chcesz przepchac takie stezenie np przez golrie ???

Czasem dolalem kilka ml wiecej i trzeba bylo kombinowac z filcami :song:

Nie notuje tego ale 30-35 ml VP PH Neutral dalo sie spianowac na max dwoch filcach .

A 60 ml na litr ?? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz przepchac takie stezenie np przez golrie ???

Nie miałem na myśli glorii pisząc o 1:2.

Do opryskiwaczy efektywne stężenie jak pisałem 60ml, nie widzę kłopotu z przepchaniem tego.

Róznica 20ml na 1500ml wody jest smieszna :)

 

Od pewnego czasu zauważam że coraz części przy dawkowaniu i nazewnictwie dochodzi do mylenia pianownicy (opryskiwacza) i lancy pianotwórczej (zwanej błędnie też pianowincą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz przepchac takie stezenie np przez golrie ???

Nie miałem na myśli glorii pisząc o 1:2.

Do opryskiwaczy efektywne stężenie jak pisałem 60ml, nie widzę kłopotu z przepchaniem tego.

Róznica 20ml na 1500ml wody jest smieszna :)

 

Od pewnego czasu zauważam że coraz części przy dawkowaniu i nazewnictwie dochodzi do mylenia pianownicy (opryskiwacza) i lancy pianotwórczej (zwanej błędnie też pianowincą).

Mozliwe tyle ze ten temat dotyczy modyfikacji opryskiwaczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mialem problem jak wlalem ok.30ml piany na troche ponad 0,5l wody :D na 3 filcach nie bardzo chcialo mi to wypluc i musialem dolac wody. Nie pozostaje nam nic jak testowac stezenia,rozcienczenia, ilosc filcow itp i chwalic sie tym tutaj,ewentualnie dodajac jeszcze jakies zdjecia z drobnym opisem. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcingg, Nie czekałem do końca spłynięcia piany. Po 6 min zacząłem opłukiwac auto.

art'ek, filce ze zmywaka kuchennego Jan Niezbędny. ;) Nie rozcieńczałem relouda i jakoś nie miałęm z niż absolutnie żadnych problemów(a z tego co czytałem to różne bywały przygody ;) ) Witam witam. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojak, faraon3021, moglibyście wrzucić zdjęcie tego czegoś z czego powstają filce? bo jestem w trakcie tuningu Marolexa i nie wiem czego uzyć :/

 

najlepiej użyć oryginału np. http://www.sklep.polishangel.pl/index.p ... -fm50.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy na tych filcach z glorii dałoby się uzyskac jakąs lepsza,ęstszą piane itd ??!!

faraon3021, proszę o wypowiedź. :)

grabek246, ta górna,zielona,szorstka częśc zmywaka kuchennego. Odrywasz ją y wycinasz kółeczka sugerująć się np wielkością tej uszczelki w końcówce w środku. :

66126301.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faraon3021, proszę o wypowiedź.

Spejalnie dla Ciebie zrobie testy jak tylko dostarczysz mi zmywaki od Jasia Potrzebnego ;)

A co do testow na scianie to teraz w domu jest duzo cieplej niz na bezdotykach, i dodatkowo zaczynaja sie odzywac panie od czystych lazienek :P:song:

Moze ktos mi podpowiedziec gdzie szukac roznej grubosci rurek takich jak sa wewnatrz opryskiwacza??

Troche utknalem w pracach nad duzym Marolexem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.