Skocz do zawartości

pianownica za... 18PLN :)


uki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 521
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kojak, to troche malo zeby skutecznie i bezpiecznie umyc samochod, choc trzeba przyznac ze fajnie wyglada na YT :song:

A wlasciwie to nawet nie wiem czy szybciej. Szykuje roztwor do Marolexa jadac z pracy zahaczam o bezdotyk, 10 min lacznie z felgami i suszenie w czasie powrotu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suszenie w czasie powrotu

najlepiej gdzieś na trasie. :-]

Ja jakoś średnio przepadam za takim opłukaniem auta, wolę się zmobilizowac i umyc normalnie. :) Ale w zimę trzeba będzie chociaż taki pakiet - marolex z pianą + bezdotyk zastosowac, jak nie będzie gdzie umyc. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale ze mnie ciapa, dałem uszczelki i filce, ale chyba za cienkie i za mocno skręciłem przez co zaworek się wcisnął i dawało cały czas. Wsadziłem bez filców i działa, będę próbował, Dzięki.

Mam jeszcze pytanie bolec w zaworku ten biały powinien wystawać cały czas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wertowałem ten wątek tak jak pisałem, że się sam pogubiłem. Piana VP neutral, filc raz z podkładki meblowej i dwa ze zmywaka kuchennego(kombinowałem różnie, ale tylko zmienia się konsystencja piany) próba 60ml na 1l. dziurka wypalona jedna śr ok.1mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz zrobic 35-40 ml/l .Mi taka mieszanina daje dobra piane na jednym filcu pod meble. (z odrobina APC)

Przerywanie moze byc spowodowane przez rozne czynniki.Pilnuj zeby nie bylo za duzo roztworu w zbiorniku i spieniony nie dostawal sie do dziurki, ktora powinna lapac tylko powietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

kamiso: jak ci się się chce myć od "niechcenia" to pianownica a jak chcesz myć od serca to wiaderko, woda szampon i gąbka.

Jak będziesz miał w swoim arsenale "wiaderko, woda szampon i gąbka" i pianownicę nie zbiedniejesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.