Skocz do zawartości

pianownica za... 18PLN :)


uki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 521
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moja pianownica

http://www.youtube.com/watch?v=cAYGC9yoEyk&context=C3a0c124ADOEgsToPDskLXjrMkhRsEYOeAcUbZG7YP

 

wcześniej testowałem ją z Autobrite Purple Snow Foam i różnica była kolosalna. piana była bardziej gęsta i trzymała się dłużej. niestety miałem tylko próbkę Purple Snow Foam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dalem juz rade:)

nawet juz popianowalem:) szkoda ze mialem tak malo snow foam ale i tak zabawa przednia:) teraz czekam na cieplejsze dni i dostawe do sklepow megic foam - ulepsze troszke jeszcze "filce" tzn ich grubosc i rozmiar i bedzie pianowanie:)

troszke bardziej mi piana na brzegach leci strumieniem a mniej po srodku musze pomyslec by bylo idealnie rowno:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

MaroleX chyba i u mnie zagości, na razie objeździłem hipermarkety i nie ma, pozostają jeszcze ogrodnicze. Jeszcze rozważam zakup Kwazara, znajomy będzie miał w sklepie 1,5l za ok 20 pln, jak dobrze zapamiętałem cenę. Wydaje mi się że Marolexa będzie łatwiej przerobić, jest dużo opisów jak to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie tansze opryskiwacze od Marolexa rozpadly sie po roku max dwoch. Marolex jako jedyny przetrwal i od kilku dni leci z niego piekna piana. Podziekowania dla Faraona za pomysl :)

Oczywiscie nie zastanawiajac sie pobieglem do Obi po drugi taki sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

tak jest. usunąłem to dziadostwo. W fazie testów tak go styrałem ciągłym upuszczaniem ciśnienia i zmienianiem "końcówke" ze mało co zostało z tych nadruków, wiec usunąłem wszystko "Reno Flash'em" z SCS. Znakomicie usunął tez klej po cenie :)

 

[ Dodano: 13 Maj 2012, 12:27 ]

ile takich 1,5 litrowych zbiornikow na cale auto schodzi przewaznie ? 2 -3 ?

 

1,5 troszke mi zabraknie. ale w 2 litrowym na auto wielkości vw golf sie mieszcze spokojnie. pianujac naprawdę dokładnie. Wydaje mi sie ze uzywając piany tak jak nalezy przyspiesza sie prace i oszczedza pianę. Na filmikach na Y2 widac ze niektórzy chlapią ta piana w cały świat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zadam może prozaiczne pytanie - jak usunąć oryginalną (tę żółtą) końcówkę? Wyciska się to do dołu, czy do góry, wykręca czy co? Bo próbuję na wszystkie sposoby, a niekoniecznie chcę to rozwalić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.